KK Brdo pri Ihanu

TurnirTournament 0221

3. tekmacompetiton

odprta tekma

KategorijaCategory: A1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Ervin Čas

Število tekmovalcevNumber of competitors: 46

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
-1
Jan Špiljak
A3961
HARWEY (A3961)
HARWEY
KK SUPRINN
1
Tomaž Laufer
A3981
HENRIK (A3981)
HENRIK
KK VELEBIRO
2
Alenka Trček
A3818
ARIELA (A3818)
ARIELA
KK Brdo pri Ihanu
3
Hana Železnik
A3989
BOLENSKY (A3989)
BOLENSKY
KK Brdo pri Ihanu
4
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA (A3286)
ALYNA
KK GIBANJE
5
Tea Oblak Zvonar
A3813
OCARINA VLS (A3813)
OCARINA VLS
KK Brdo pri Ihanu
6
Ema Jašić
A2729
GAL (A2729)
GAL
KK GIBANJE
7
Živa Šefman
A3933
QUANAAN (A3933)
QUANAAN
KK GIBANJE
8
Ela Volčanšek
A3904
EMG EL DORADO HARTAGO (A3904)
EMG EL DORADO HARTAGO
KK PR` KRAL
9
Ana Pungeršek
Z3025
DECISION (Z3025)
DECISION
ŠD Konjeniški center Celje
10
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS (A4036)
HERMES DE PARIS
KK GIBANJE
11
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK (A3634)
CAPTAIN JACK
KK SLOVENJ GRADEC
12
Ajda Zabret
A3883
QUEEN B (A3883)
QUEEN B
KK Brdo pri Ihanu
13
Lucija Sovič
A3976
CASINE LA GRANDE (A3976)
CASINE LA GRANDE
KK VELEBIRO
14
Tomaž Sovič
A3991
ACOLINA (A3991)
ACOLINA
KK VELEBIRO
15
Tomaž Usenik
A2592
W (A2592)
W
KK GIBANJE
16
Hana Rep
A3932
BELLA (A3932)
BELLA
ŠD Hiša konj
17
Lia Gerjevič
A2868
CANDEVILLE (A2868)
CANDEVILLE
KK SUPRINN
18
Lana Vrabič
A3963
GAILLANT (A3963)
GAILLANT
KK SLOVENJ GRADEC
19
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
KK SLOVENJ GRADEC
20
Luna Maria Resman
A3882
UTOPIA D`ORCHIS (A3882)
UTOPIA D`ORCHIS
KK SLOVENJ GRADEC
21
Jan Grdadolnik
A3817
GABY DU FORGERON (A3817)
GABY DU FORGERON
KK GIBANJE
22
Marko Pilat
A3974
CENTURION D (A3974)
CENTURION D
KK VELENJE
23
Klara Wilfan
A3578
BAKELA (A3578)
BAKELA
KK PR` KRAL
24
Maruša Peterca
A3706
STELLA (A3706)
STELLA
KD Piramida
25
Anja Grabar
A1933
UP YOURS (A1933)
UP YOURS
KK CELJE
26
Ivana Delič
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
27
Živa Maček
A2536
ROCCO I (A2536)
ROCCO I
KK CELJE
28
Nika Matelič
A3806
IMAR SINO (A3806)
IMAR SINO
KK SUPRINN
29
Tanit Baukman
A3984
NO LIMITS (A3984)
NO LIMITS
KK KARLO - Maribor
30
Rebeka Fergola
A4016
MERY (A4016)
MERY
ŠD Hiša konj
31
Vital Trdan
A3821
LOLLIPOP (A3821)
LOLLIPOP
KK VELEBIRO
32
Pika Ambrožič
A2882
LUI I (A2882)
LUI I
ŠD Titani Ljubljana
33
Lana Gale
A3688
CANDY (A3688)
CANDY
KK GIBANJE
34
Tjaša Cvilak
A3238
SUZIE QUATTRO 2 (A3238)
SUZIE QUATTRO 2
KK KARLO - Maribor
35
Mia Jašič
A2636
CASH Z (A2636)
CASH Z
KK GIBANJE
36
Irena Ščap
A3781
CASALI (A3781)
CASALI
KK Brdo pri Ihanu
37
Aleksandra Nikolič
A3666
CALEDONIA (A3666)
CALEDONIA
ŠD Titani Ljubljana
38
Ula Dekleva
A2964
WIKTORIJA (A2964)
WIKTORIJA
KK PIP
39
Neža Sedej
A4003
TITAN (A4003)
TITAN
KK PIP
40
Gašper Janez Ponikvar
A3889
FLYING BEAUTY (A3889)
FLYING BEAUTY
KK KRKA - Grm Novo mesto
42
Sara Steblovnik Burger
A3897
DALILA 2 (A3897)
DALILA 2
KK VELENJE
43
Tiana Štros
Z3102
CITIZEN CRACK (Z3102)
CITIZEN CRACK
KK JEŽA PRI JEŽU
44
Katharia Seebacher
Z3116
FLEXADO (Z3116)
FLEXADO
AVSTRIJA
45
Vita Čpajakovič
A3254
AMARILIS II (A3254)
AMARILIS II
KK PR` KRAL
46
Nika Rogič
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
GENTLY VD ZWINKHOEVE
ŠD Hiša konj
= DNF
= DNS
NazajBack