KK Brdo pri Ihanu

TurnirTournament 0221

4. tekmacompetiton

Licence A in L

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Ervin Čas

Število tekmovalcevNumber of competitors: 30

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Katarina Fišer
A3987
MAUGATAI P Z (A3987)
MAUGATAI P Z
ŠD Hiša konj
2
Katharia Seebacher
Z3116
FLEXADO (Z3116)
FLEXADO
AVSTRIJA
3
Ula Dekleva
A2964
WIKTORIJA (A2964)
WIKTORIJA
KK PIP
5
Lana Gale
A3688
CANDY (A3688)
CANDY
KK GIBANJE
6
Ana Kim Pouh
A4005
CARO AS G (A4005)
CARO AS G
KK PIP
8
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK (A3634)
CAPTAIN JACK
KK SLOVENJ GRADEC
9
Vita Čpajakovič
A3254
AMARILIS II (A3254)
AMARILIS II
KK PR` KRAL
10
Tjaša Zaplotnik
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
KK PR` KRAL
12
Nika Matelič
A3806
IMAR SINO (A3806)
IMAR SINO
KK SUPRINN
13
Robert Bombek
A3997
AUGUSTINO (A3997)
AUGUSTINO
KK Stožice Ljubljana
14
Ana Pungeršek
Z3025
DECISION (Z3025)
DECISION
ŠD Konjeniški center Celje
15
Živa Kavčič Roškar
A3906
HUGO (A3906)
HUGO
KK VELEBIRO
16
Jaka Potočnik
A3577
ACANWITA (A3577)
ACANWITA
ŠD Titani Ljubljana
17
Tjaša Cvilak
A3238
SUZIE QUATTRO 2 (A3238)
SUZIE QUATTRO 2
KK KARLO - Maribor
18
Pika Ambrožič
A2882
LUI I (A2882)
LUI I
ŠD Titani Ljubljana
19
Lia Gerjevič
A2868
CANDEVILLE (A2868)
CANDEVILLE
KK SUPRINN
20
Klara Wilfan
A3578
BAKELA (A3578)
BAKELA
KK PR` KRAL
22
Vital Trdan
A3821
LOLLIPOP (A3821)
LOLLIPOP
KK VELEBIRO
23
Katarina Zavrl
A3515
EMG GWEN (A3515)
EMG GWEN
KK KARLO - Maribor
24
Pika Marušič
A2962
EL STALYPSO (A2962)
EL STALYPSO
KK PIP
25
Aleksandra Nikolič
A3666
CALEDONIA (A3666)
CALEDONIA
ŠD Titani Ljubljana
26
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J (A3871)
CAMPARI-J
KK PR` KRAL
27
Katarina Julija Pipan
A3480
WEST WIND DEL TIGLIO (A3480)
WEST WIND DEL TIGLIO
KK PIP
28
Zala Štebljaj
A2593
CON SPIRIT-U (A2593)
CON SPIRIT-U
KK PIP
29
Ema Krpič
A3938
ANTIGUA BEACH (A3938)
ANTIGUA BEACH
KK SUPRINN
30
Hana Strniša
A2957
ROXY II (A2957)
ROXY II
KK Brdo pri Ihanu
31
Katarina Fišer
A3029
ATRIS (A3029)
ATRIS
ŠD Hiša konj
32
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK (A3867)
ARYA STARK
ŠD Titani Ljubljana
33
Ema Jašić
A2729
GAL (A2729)
GAL
KK GIBANJE
34
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA (A3286)
ALYNA
KK GIBANJE
= DNF
= DNS
NazajBack