ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

112. tekma

ZDRUŽENE TEKME 12.13.14

Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Eva Završnik. g. Ervin čas

Število tekmovalcev: 33

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
2
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO (Z2950)
ARESCO
KD CABALLUS
3
Neža Saksida
A4185
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
ACASSENDER - L' AURORA
KD CABALLUS
4
Aljaž Drašler
A4196
KIF SD (A4196)
KIF SD
KK VELEBIRO
5
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS (A4036)
HERMES DE PARIS
ŠD Titani Ljubljana
6
Ivana Pantar
A4156
QANDOCTRO (A4156)
QANDOCTRO
ŠD Titani Ljubljana
7
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
ŠD Titani Ljubljana
8
Vita Sirovina Dvornik
A4057
DEL REY Z (A4057)
DEL REY Z
KK VELENJE
9
Nina Obrovnik
A3667
IN YOUR DREAMS (A3667)
IN YOUR DREAMS
KK KARLO - Maribor
10
Andraž Cijan Brkič
A4313
CASSIOPEIA 129 (A4313)
CASSIOPEIA 129
KK VELEBIRO
11
Neža Potočnik
A3977
K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)
K-STAR VD DUVELSHOEVE
KK VELEBIRO
12
Alma Homar
Z3409
FLETCHER (Z3409)
FLETCHER
HRVAŠKA
13
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T (A3941)
ODAMIAAN T
KK GIBANJE
14
Robert Kučer
A4046
COSMO VH DIELSHOF Z (A4046)
COSMO VH DIELSHOF Z
KK VELENJE
15
Neža Smolnikar
A4040
CORIANDO (A4040)
CORIANDO
KK VELENJE
16
Suzana Gorc
A4166
NADAL (A4166)
NADAL
KK SUPRINN
17
Zala Levičnik
Z3130
CONTE (Z3130)
CONTE
KK GIBANJE
18
Ajda Golob
Z3386
AGATA LABEL (Z3386)
AGATA LABEL
KK VELENJE
19
Vitan Orr Lesar
A3912
ARONA (A3912)
ARONA
KK VELEBIRO
20
Lana Vališer
A3079
CALCAR (A3079)
CALCAR
KK KARLO - Maribor
21
Ana Pungeršek
A4216
SPIELZEUG (A4216)
SPIELZEUG
KK KARLO - Maribor
22
Borut Gajšt
A2846
C.C. COPILOT (A2846)
C.C. COPILOT
KK Stožice Ljubljana
23
Katja Števanec
A3449
CONTENTO (A3449)
CONTENTO
KK VELEBIRO
24
Matevž Dremelj
Z3095
MOKRINA (Z3095)
MOKRINA
KK JEŽA PRI JEŽU
26
Daša Petrovčič
A3391
CARIBO (A3391)
CARIBO
KK GIBANJE
27
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO (A3395)
CHICAGO
KK VELENJE
28
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J (A3871)
CAMPARI-J
KK STOL
29
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK (A3867)
ARYA STARK
KK VELEBIRO
30
Nina Pangeršič
A3628
IRON MAN TW (A3628)
IRON MAN TW
KK SUPRINN
31
Uwe Hubmann
Z3468
ARNIE (Z3468)
ARNIE
AVSTRIJA
32
Dora Dritanović
Z3471
JOSJE PETERNELLA (Z3471)
JOSJE PETERNELLA
HRVAŠKA
33
Mario Tschaitschmann
Z2948
FRANCE DE JANEIRO (Z2948)
FRANCE DE JANEIRO
AVSTRIJA
34
Filip Rožmarić
Z3472
CYRUS R (Z3472)
CYRUS R
HRVAŠKA
35
Mihael Kovačič
Z3366
CORNET CASDOR (Z3366)
CORNET CASDOR
KK KARLO - Maribor
= DNF
Nazaj