ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

24. tekma

Tekmovalci z licencami L in M - AMATERSKI POKAL

Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Leda Selan. ga. Eva Zaveršnik

Število tekmovalcev: 29

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Marinka Drev
A3330
RIHANNA (A3330)
RIHANNA
KK VELENJE
2
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO (A3395)
CHICAGO
KK VELENJE
3
Dora Dritanović
Z3471
JOSJE PETERNELLA (Z3471)
JOSJE PETERNELLA
HRVAŠKA
4
Aleš Štribl
A3781
CASALI (A3781)
CASALI
KK Brdo pri Ihanu
5
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO (Z2950)
ARESCO
KD CABALLUS
6
Lana Vališer
A3079
CALCAR (A3079)
CALCAR
KK KARLO - Maribor
7
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS (A4036)
HERMES DE PARIS
ŠD Titani Ljubljana
8
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T (A3941)
ODAMIAAN T
KK GIBANJE
9
Deja Kučer
A2105
GERSHWIN (A2105)
GERSHWIN
KK CELJE
10
Katja Števanec
A3449
CONTENTO (A3449)
CONTENTO
KK VELEBIRO
11
Neža Saksida
A4185
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
ACASSENDER - L' AURORA
KD CABALLUS
13
Živa Jarh
A3645
DSQUARED (A3645)
DSQUARED
ŠD Titani Ljubljana
14
Jaka Potočnik
A4170
Q-CALYPSO (A4170)
Q-CALYPSO
ŠD Titani Ljubljana
15
Daša Petrovčič
A3391
CARIBO (A3391)
CARIBO
KK GIBANJE
16
Kaja Kropec
A4100
COLAME (A4100)
COLAME
ŠD Konjeniški center Celje
17
Tea Oblak Zvonar
A3813
OCARINA VLS (A3813)
OCARINA VLS
KK KAS
18
Anja Lorber
A4243
SWEET GIRL 13 (A4243)
SWEET GIRL 13
KK HIPODROM KAMNICA
19
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO (A3910)
POCO LOCO
ŠD Titani Ljubljana
20
Zala Levičnik
Z3130
CONTE (Z3130)
CONTE
KK GIBANJE
21
Urška Bajgot
A3859
CALIFORNIA PEARL (A3859)
CALIFORNIA PEARL
KK HIPODROM KAMNICA
22
Nika Turk
A3957
CICERON B (A3957)
CICERON B
KK HIPODROM KAMNICA
23
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J (A3871)
CAMPARI-J
KK STOL
24
Lina Rojko
A4274
ROMANA (A4274)
ROMANA
ŠD Konjeniški center Celje
25
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI (A3753)
CACHAREL VI
KK HIPODROM KAMNICA
26
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK (A3867)
ARYA STARK
KK VELEBIRO
27
Vita Sirovina Dvornik
A4057
DEL REY Z (A4057)
DEL REY Z
KK VELENJE
28
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
ŠD Titani Ljubljana
29
Ivana Pantar
A4156
QANDOCTRO (A4156)
QANDOCTRO
ŠD Titani Ljubljana
31
Aglaia Bechmann
Z3348
CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)
CROONER DE LA PIERRE Z
AVSTRIJA
Nazaj