ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

5. tekma

Licence A in L

Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Eva Završnik. g. Ervin čas

Število tekmovalcev: 32

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W (A4333)
KIRA W
ŠD Hiša konj
2
Daša Petrovčič
A4126
ELIS (A4126)
ELIS
KK GIBANJE
4
Sara Steblovnik Burger
A3897
DALILA 2 (A3897)
DALILA 2
KK VELENJE
5
Nina Pangeršič
Z3343
EMERALD EINSTEIN (Z3343)
EMERALD EINSTEIN
KK SUPRINN
6
Ana Opresnik
A3549
CORTEZ (A3549)
CORTEZ
KK Urh Bauman
7
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
KD CABALLUS
8
Kaja Perne
A3056
CARTOUM (A3056)
CARTOUM
KK JEŽA PRI JEŽU
9
Žak Fajdiga
A4125
JACK (A4125)
JACK
KK VELENJE
10
Deja Kučer
A2105
GERSHWIN (A2105)
GERSHWIN
KK CELJE
11
Borut Gajšt
A4169
MOLLY S (A4169)
MOLLY S
KK Stožice Ljubljana
12
Leda Selan
A4165
CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)
CARTHAGO'S LUCKY MIRA
KK Stožice Ljubljana
13
Neža Podlogar
A4126
ELIS (A4126)
ELIS
KK GIBANJE
14
Domen Vivod
A4322
NIGHT BLEU - L (A4322)
NIGHT BLEU - L
KD Piramida
15
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1 (A3136)
QUICK STAR #1
KK SLOVENJ GRADEC
16
Eva Sekula
A1852
SAMBA (A1852)
SAMBA
ŠD Titani Ljubljana
17
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS (A3984)
NO LIMITS
KK GIBANJE
18
Maša Marjetič
A4186
CHATT (A4186)
CHATT
ŠD Titani Ljubljana
19
Tamara Hočevar
A3229
PSH LOOK IT S ME (A3229)
PSH LOOK IT S ME
KK VELEBIRO
20
Ana Kim Pouh
A3821
LOLLIPOP (A3821)
LOLLIPOP
ŠD Titani Ljubljana
21
Žana Vnučec
A2549
DUKA S CONDOR (A2549)
DUKA S CONDOR
KK STOL
22
Nika Ajlec Kosič
A4245
CASDOR (A4245)
CASDOR
KK KARLO - Maribor
23
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU (A3626)
LAZYBATUSU
KK KARLO - Maribor
24
Urh Bauman
A4267
TONKA UB (A4267)
TONKA UB
KK Urh Bauman
25
Tina Bauman Hartner
A3509
JAMILA (A3509)
JAMILA
KK Urh Bauman
26
Ajda Markošek
A4220
LEVITATE (A4220)
LEVITATE
KD CABALLUS
27
Lina Lauko
A4048
IRBIS (A4048)
IRBIS
ŠD Titani Ljubljana
28
Juna Kešelj Djokovič
A4165
CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)
CARTHAGO'S LUCKY MIRA
KK Stožice Ljubljana
29
Lia Macuka
A4306
CORTINA DE JUGERIE (A4306)
CORTINA DE JUGERIE
KK VELENJE
31
Pia Jakop
A3772
PINA SANJA (A3772)
PINA SANJA
KK KARLO - Maribor
32
Kristina Grilec Emer
Z3239
LUCKY VAN DE KAAI Z (Z3239)
LUCKY VAN DE KAAI Z
HRVAŠKA
33
Daša Petrovčič
A4372
KUWEJT HIPPICA Z (A4372)
KUWEJT HIPPICA Z
KK GIBANJE
34
Robert Bombek
A4314
INDIRA (A4314)
INDIRA
KK VELEBIRO
= DNF
= DNS
Nazaj