KK Urh Bauman

TurnirTournament 0424

112. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 12.13.14

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Število tekmovalcevNumber of competitors: 29

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Simon Johann Zuchi
Z3404
LUSIANUS VON PACHERN
LUSIANUS VON PACHERN (Z3404)
AVSTRIJA
2
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
AVSTRIJA
3
Vitan Orr Lesar
A3912
ARONA
ARONA (A3912)
KK VELEBIRO
4
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA
CASANOVA (A3995)
KK Stožice Ljubljana
5
Gaia Pihler
A2966
FLO COOPER
FLO COOPER (A2966)
KK PR` KRAL
6
Ana Pungeršek
A4216
SPIELZEUG
SPIELZEUG (A4216)
KK KARLO - Maribor
7
Borut Gajšt
A2846
C.C. COPILOT
C.C. COPILOT (A2846)
ŠD Hiša konj
8
Zala Arlič
A4309
CERSEI
CERSEI (A4309)
KK VELENJE
9
Lana Tanko
A4307
MILLION DE CHANCES
MILLION DE CHANCES (A4307)
KK VELENJE
10
Urh Bauman
A4267
TONKA UB
TONKA UB (A4267)
KK Urh Bauman
11
Tajda Bosio
A4349
USAIN DH Z
USAIN DH Z (A4349)
ŠD Konjeniški center Celje
12
Tanit Baukman
A4553
Q-SIEBEN
Q-SIEBEN (A4553)
KK HIPODROM KAMNICA
13
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
14
Eva Gorišek
A3527
CHENOA 3
CHENOA 3 (A3527)
KK VELENJE
15
Nika Mikolič
A4292
LADY LAVENDER
LADY LAVENDER (A4292)
KK KARLO - Maribor
16
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
17
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
18
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC
Q-OLYMPIC (A4210)
KK VELEBIRO
19
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI
CACHAREL VI (A3753)
KK HIPODROM KAMNICA
20
Marinka Drev
A3330
RIHANNA
RIHANNA (A3330)
KK VELENJE
21
Nika Gačnik
A3625
COLOSSEUM B
COLOSSEUM B (A3625)
KK KARLO - Maribor
22
Sabina Rajh
A3528
BLACK PEARL
BLACK PEARL (A3528)
KK VELEBIRO
23
Patricija Kardun
Z3484
CHICAGO VS
CHICAGO VS (Z3484)
HRVAŠKA
24
Tija Kocjan
A4135
NUBALOUNO XIII
NUBALOUNO XIII (A4135)
KK KARLO - Maribor
25
Iza Kovačič
A4508
LADY KANNAN
LADY KANNAN (A4508)
KK KARLO - Maribor
26
Mihael Kovačič
A4402
CORNET CASDOR
CORNET CASDOR (A4402)
KK KARLO - Maribor
27
Robi Skaza
A3140
DA VINCI
DA VINCI (A3140)
KK VELENJE
28
Nika Turk
A3957
CICERON B
CICERON B (A3957)
KK HIPODROM KAMNICA
29
Simon Johann Zuchi
Z3407
SAMU VON PACHERN
SAMU VON PACHERN (Z3407)
AVSTRIJA
= DNF
NazajBack