KK Urh Bauman

TurnirTournament 0424

17. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Število tekmovalcevNumber of competitors: 44

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Neža Smolnikar
A4559
CAMBERA GIRL
CAMBERA GIRL (A4559)
KK VELENJE
2
Mario Tschaitschmann
Z3629
IRVINE DE JAINERO
IRVINE DE JAINERO (Z3629)
AVSTRIJA
3
Jaka Potočnik
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
4
Gaia Pihler
A4545
CRIME
CRIME (A4545)
KK PR` KRAL
5
Katja Mertük
A4195
ALBERTO
ALBERTO (A4195)
KK BELI SAMOROG
6
Tina Odlazek
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
KK Brdo pri Ihanu
7
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
KK HIPODROM KAMNICA
8
Danaja Gregorič
Z3622
MORO
MORO (Z3622)
KK HIPODROM KAMNICA
9
Lana Jana Halužan Sagadin
A3401
INARO
INARO (A3401)
KK Urh Bauman
10
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY
CANDY (A4417)
KK HIPODROM KAMNICA
11
Suzana Gorc
A4439
LUCKY
LUCKY (A4439)
KK KARLO - Maribor
12
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA
AQUILLEA (A4085)
KK Stožice Ljubljana
13
Žana Jereb
A3328
IGGY POP
IGGY POP (A3328)
KK PR` KRAL
14
Boška Trbojević
Z3649
CASSIUS CLAY
CASSIUS CLAY (Z3649)
HRVAŠKA
15
Katarina Koren
A4545
CRIME
CRIME (A4545)
KK JEŽA PRI JEŽU
16
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
17
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
18
Zala Sladovič
A3206
DORINA
DORINA (A3206)
ŠD Konjeniški center Celje
19
Nives Ferk
A4572
ODIN MKE
ODIN MKE (A4572)
JK KASCO Svečina
20
Iza Čater
A3392
DIAMANTE
DIAMANTE (A3392)
KD CABALLUS
21
Lejla Grilc
A4366
OUR KEDRAH BOY
OUR KEDRAH BOY (A4366)
Zveza konjeniških društev
22
Leni Lah
A4266
VASARI U.B.
VASARI U.B. (A4266)
KK Urh Bauman
23
Maša Pavlin
A2982
LEXI
LEXI (A2982)
KK CELJE
24
Hana Pirc
A4472
I'M ILUSION
I'M ILUSION (A4472)
KK HIPODROM KAMNICA
25
Mario Tschaitschmann
Z3628
INDIA DE JANEIRO
INDIA DE JANEIRO (Z3628)
AVSTRIJA
26
Živa Prunk
A4287
RED ALERT
RED ALERT (A4287)
Zveza konjeniških društev
27
Lana Doles
A4468
CARLOS
CARLOS (A4468)
KK HIPODROM KAMNICA
28
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME
FELL ME (A4146)
ŠD Titani Ljubljana
29
Simon Johann Zuchi
Z3652
OAKI VON PACHERN
OAKI VON PACHERN (Z3652)
AVSTRIJA
30
Mojca Remšak
A4025
COUNTRY BOY - AMADEUS
COUNTRY BOY - AMADEUS (A4025)
JK KASCO Svečina
31
Naja Omulec
A4567
CALLIDA P
CALLIDA P (A4567)
KK CELJE
32
Eva Sekula
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
33
Anja Čeh
A4195
ALBERTO
ALBERTO (A4195)
KK BELI SAMOROG
34
Lea Senica
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK PR` KRAL
35
Pia Deučman
A3564
F. RAMINO M
F. RAMINO M (A3564)
JK KASCO Svečina
36
Lucija Stanič
A4003
TITAN
TITAN (A4003)
KK Brdo pri Ihanu
37
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
38
Tanaja Teržan
A4140
BALTAZAR
BALTAZAR (A4140)
ŠD Konjeniški center Celje
39
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
40
Zarja Zagožen
A4490
QUINTON
QUINTON (A4490)
KK HIPODROM KAMNICA
41
Mila Dolenc
A3943
TANGO
TANGO (A3943)
ŠD Titani Ljubljana
42
Neža Smolnikar
A4558
ESPERADOPLUS
ESPERADOPLUS (A4558)
KK VELENJE
43
Ula Hainšek
Z2963
ZVONAS MAXIMUS
ZVONAS MAXIMUS (Z2963)
KD CABALLUS
44
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU
I LOVE YOU (Z3565)
KK KARLO - Maribor
= DNS
NazajBack