KK Urh Bauman

TurnirTournament 0424

20. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Število tekmovalcevNumber of competitors: 32

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
-1
Lana Oblak
A4302
TWIZY
TWIZY (A4302)
KK VELEBIRO
1
Urh Bauman
A4265
VIVALDI U.B.
VIVALDI U.B. (A4265)
KK Urh Bauman
2
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY
CONDY (A4507)
KK KARLO - Maribor
3
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
4
Emilia Džambo
Z3538
LIPTON D
LIPTON D (Z3538)
HRVAŠKA
5
Daša Petrovčič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
6
Neža Smolnikar
A4560
RHINEIA
RHINEIA (A4560)
KK VELENJE
7
Bernard Bregant
A4469
TIK TOK
TIK TOK (A4469)
KK KARLO - Maribor
8
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT''
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
ŠD Titani Ljubljana
9
Tanit Baukman
A4461
CALIMERO
CALIMERO (A4461)
KK HIPODROM KAMNICA
10
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
11
Zoja Stare
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
KK PR` KRAL
12
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
13
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY
ASG DARCY (A4268)
KD CABALLUS
14
Tamara Hočevar
A4303
MAESTRAL
MAESTRAL (A4303)
KK VELEBIRO
15
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22
DJANGO 22 (A4385)
KK CELJE
16
Živa Šefman
A4496
TOP BALOU D'OR
TOP BALOU D'OR (A4496)
KK GIBANJE
17
Karin Kaja Pouh
A3609
GRANDE JR
GRANDE JR (A3609)
ŠD Titani Ljubljana
18
Vanja Cizel
Z3650
KADIRA 6
KADIRA 6 (Z3650)
HRVAŠKA
19
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI
CELLESTOKI (A4513)
KD CABALLUS
20
Gea Jakelj
A4561
NINALESKA CH
NINALESKA CH (A4561)
KK PR` KRAL
21
Petra Brezovac
Z3651
COCKPIT B
COCKPIT B (Z3651)
HRVAŠKA
22
Sara Steblovnik Burger
A4119
CORY
CORY (A4119)
KK VENIŠE
23
Nika Fijavž
A3525
CINTIA
CINTIA (A3525)
KK CELJE
24
Eva Cepec
A4308
CAPTAIN CASEY
CAPTAIN CASEY (A4308)
KK VELENJE
25
Klara Mirnik
A4311
SAARTJE VAN HET ROZENVELD
SAARTJE VAN HET ROZENVELD (A4311)
KK VELENJE
27
Nika Ajlec Kosič
A4245
CASDOR
CASDOR (A4245)
KK KARLO - Maribor
28
Mark Gabrijelčič
A3830
COSTNER KEVIN AK
COSTNER KEVIN AK (A3830)
ŠD Titani Ljubljana
29
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
30
Neža Patricija Podlogar
A4510
GUUS VGH
GUUS VGH (A4510)
KK GIBANJE
31
Eva Zupančič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
32
Mario Tschaitschmann
Z3627
GUATEMALA DE JANEIRO
GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)
AVSTRIJA
= DNF
= DNS
NazajBack