ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0523

137. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 37.38.39

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.1.5.3

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. g. Aleš Pleško

Število tekmovalcevNumber of competitors: 38

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Freja Kolenc
A4300
JUVENTUS M (A4300)
JUVENTUS M
KK VELEBIRO
3
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W (A4333)
KIRA W
ŠD Hiša konj
4
Ela Verovšek
Z3479
A.M.B. ZORRO (Z3479)
A.M.B. ZORRO
KK PR` KRAL
5
Daša Petrovčič
A4126
ELIS (A4126)
ELIS
KK GIBANJE
6
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL (A3999)
CLEARTOL
KD CABALLUS
7
Zarja Radmanović
Z3389
COLORITA (Z3389)
COLORITA
ŠD Titani Ljubljana
8
Neli Slapar
A2750
BALLERINA S BOY (A2750)
BALLERINA S BOY
KK SLOVENJ GRADEC
9
Julija Černota
A4140
BALTAZAR (A4140)
BALTAZAR
ŠD Titani Ljubljana
10
Sara Hren
A4061
LORD ADMIRAL (A4061)
LORD ADMIRAL
ŠD Titani Ljubljana
12
Jaka Potočnik
A3666
CALEDONIA (A3666)
CALEDONIA
ŠD Titani Ljubljana
13
Pia Rojko
A4076
INFINITY P (A4076)
INFINITY P
ŠD Konjeniški center Celje
14
Tija Vašl
A3394
MASTER (A3394)
MASTER
KD CABALLUS
15
Neža Podlogar
A4126
ELIS (A4126)
ELIS
KK GIBANJE
16
Karmen Osvald
A3305
KAPSZTAD (A3305)
KAPSZTAD
KK PR` KRAL
17
Lana Gale
A3688
CANDY (A3688)
CANDY
KK KAS
18
Ajda Markošek
A4220
LEVITATE (A4220)
LEVITATE
KD CABALLUS
19
Gregor Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO (A4215)
ZSAKAI PERSEO
KK Stožice Ljubljana
21
Borut Gajšt
A4169
MOLLY S (A4169)
MOLLY S
KK Stožice Ljubljana
23
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY (A4268)
ASG DARCY
KD CABALLUS
24
Juna Kešelj Djokovič
A4165
CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)
CARTHAGO'S LUCKY MIRA
KK Stožice Ljubljana
26
Tea Keluc
A4235
DEE DEE Z (A4235)
DEE DEE Z
KK VELEBIRO
27
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE (A4183)
SPECIAL ONE
KK GIBANJE
29
Urša Rangus
A4070
GENY (A4070)
GENY
KK VELEBIRO
30
Robert Bombek
A4314
INDIRA (A4314)
INDIRA
KK VELEBIRO
31
Daša Petrovčič
A3391
CARIBO (A3391)
CARIBO
KK GIBANJE
32
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA (A4069)
K-GENOVA
ŠD Titani Ljubljana
34
Matic Rogič
A3909
SELMA (A3909)
SELMA
ŠD Hiša konj
35
Štefan Krpič
A3773
GREYFORTH (A3773)
GREYFORTH
KK KAS
36
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1 (A3136)
QUICK STAR #1
KK SLOVENJ GRADEC
37
Gorazd Kranjc
A3933
QUANAAN (A3933)
QUANAAN
KK VELENJE
38
Eva Gorišek
A4092
HEART OF STEEL (A4092)
HEART OF STEEL
KK VELENJE
39
Zala Arlič
A4309
CERSEI (A4309)
CERSEI
KK VELENJE
40
Jan Špiljak
A4173
TRAFALGAR POMMEX Z (A4173)
TRAFALGAR POMMEX Z
KK VELENJE
41
Ana Kim Pouh
A3821
LOLLIPOP (A3821)
LOLLIPOP
ŠD Titani Ljubljana
42
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU (A3626)
LAZYBATUSU
KK KARLO - Maribor
43
Ela Volčanšek
A3901
EMG CASCADA 2 (A3901)
EMG CASCADA 2
KK PR` KRAL
44
Jaka Potočnik
A3054
CATALEYA (A3054)
CATALEYA
ŠD Titani Ljubljana
45
Aleksandra Nikolič
A4144
KAROLA (A4144)
KAROLA
ŠD Titani Ljubljana
= DNF
= DNS
NazajBack