ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0523

18. tekmacompetiton

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. g. Aleš Pleško

Število tekmovalcevNumber of competitors: 43

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
-2
Rebeka Rožmanec
Z3477
SILVER STAR (Z3477)
SILVER STAR
KK VELEBIRO
-1
Lana Špan
A4231
JUST COME ON (A4231)
JUST COME ON
ŠD Titani Ljubljana
1
Ana Zupan
A4290
CADEAU DE BEAUTY (A4290)
CADEAU DE BEAUTY
KK KRKA - Grm Novo mesto
2
Jaka Potočnik
A4064
CITIZEN CRACK (A4064)
CITIZEN CRACK
ŠD Titani Ljubljana
3
Sara Petrovič
A4369
SIA NIKITA (A4369)
SIA NIKITA
KK KRKA - Grm Novo mesto
4
Matevž Dremelj
A4383
CHILLI PEPER Z (A4383)
CHILLI PEPER Z
KK JEŽA PRI JEŽU
5
Tija Vašl
A4026
CESADO (A4026)
CESADO
KD CABALLUS
7
Nina Zupančič
A4297
MERI (A4297)
MERI
KK Stožice Ljubljana
8
Nina Obrovnik
A4362
CRON (A4362)
CRON
KK KARLO - Maribor
9
Jožef Klavdij Novak
Z3311
BELLE DE SISSE (Z3311)
BELLE DE SISSE
KK KAS
10
Mario Tschaitschmann
Z3403
HONFLEUR DE JANEIRO (Z3403)
HONFLEUR DE JANEIRO
AVSTRIJA
11
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z (A4380)
AGANICA Z
KK VELENJE
12
Mariia Koshurnikova
A4219
HABCSOK (A4219)
HABCSOK
ŠD Titani Ljubljana
13
Eva Katarina Pavšer
A2536
ROCCO I (A2536)
ROCCO I
KK CELJE
14
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA (A3640)
CANNABIS SATIVA
KK PR` KRAL
15
Žiga Oven
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
16
Jaka Potočnik
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
17
Manca Horvat
A2872
CARAT II (A2872)
CARAT II
KK PIP
18
Nika Fijavž
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
19
Lucija Mramor
A4346
RADCLIFF (A4346)
RADCLIFF
KK Stožice Ljubljana
20
Gaja Tušek
A3136
QUICK STAR #1 (A3136)
QUICK STAR #1
KK VELENJE
21
Ema Šuler
A4379
UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)
UP TO DATE PICOBELLO Z
KK VELENJE
22
Eva Cepec
A4308
CAPTAIN CASEY (A4308)
CAPTAIN CASEY
KK VELENJE
23
Taja Ošlovnik
A2782
DORA (A2782)
DORA
KK CELJE
24
Klara Poljšak
A2665
CAPITANE SPIRIT (A2665)
CAPITANE SPIRIT
KK KRKA - Grm Novo mesto
25
Lena Škrjanec
A3943
TANGO (A3943)
TANGO
KK VELEBIRO
26
Laura Černota
A2692
LYN S (A2692)
LYN S
ŠD Titani Ljubljana
27
Tajda Bosio
A4349
USAIN DH Z (A4349)
USAIN DH Z
ŠD Konjeniški center Celje
28
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
29
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
30
Maj Mihelčič
A3714
FANNY (A3714)
FANNY
KK Stožice Ljubljana
31
Sintia Marič
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
32
Zala Štebljaj
A4328
DORNELLAIA DU PSH (A4328)
DORNELLAIA DU PSH
KK PIP
33
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD (A4327)
COUNTRY ROUD
KK PIP
34
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK (A4064)
CITIZEN CRACK
ŠD Titani Ljubljana
35
Matevž Dremelj
Z3421
LOGAN D'ACCEGLIO (Z3421)
LOGAN D'ACCEGLIO
KK JEŽA PRI JEŽU
36
Tija Vašl
A3394
MASTER (A3394)
MASTER
KD CABALLUS
37
Sara Petrovič
A4208
AK BILEK (A4208)
AK BILEK
KK KRKA - Grm Novo mesto
38
Zoja Vrtovšek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
39
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
40
Aneli Vodovnik
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
41
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
HONDURAS DE JANEIRO
AVSTRIJA
42
Aleksandra Nikolič
A4143
OSIRIS C (A4143)
OSIRIS C
ŠD Titani Ljubljana
= DNF
= DNS
NazajBack