ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0523

35. tekmacompetiton

POKAL SLOVENIJE OTROCI in odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. g. Aleš Pleško

Število tekmovalcevNumber of competitors: 41

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Ajda Markošek
A4220
LEVITATE (A4220)
LEVITATE
KD CABALLUS
2
Laura Černota
A4140
BALTAZAR (A4140)
BALTAZAR
ŠD Titani Ljubljana
3
Iza Kovačič
A3115
ESPESIAL (A3115)
ESPESIAL
KK KARLO - Maribor
4
Ema Gorc
A3618
QUINDILLO Z (A3618)
QUINDILLO Z
KK SUPRINN
5
Kim Gorc
A3757
MEIDLINGER`S SWEET MELODY (A3757)
MEIDLINGER`S SWEET MELODY
KK SUPRINN
6
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
7
Ela Volčanšek
Z3480
EMG IMPALA STAR (Z3480)
EMG IMPALA STAR
KK PR` KRAL
8
Gloria Panikvar
Z2660
ENIGMA (Z2660)
ENIGMA
KK HIPODROM KAMNICA
9
Tija Vašl
A4026
CESADO (A4026)
CESADO
KD CABALLUS
10
Pia Rojko
A4076
INFINITY P (A4076)
INFINITY P
ŠD Konjeniški center Celje
11
Lena Škrjanec
A3943
TANGO (A3943)
TANGO
KK VELEBIRO
12
Mark Gabrijelčič
A4013
BEAU JM JUNIOR Z (A4013)
BEAU JM JUNIOR Z
ŠD Titani Ljubljana
13
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL (A3999)
CLEARTOL
KD CABALLUS
14
Matevž Dremelj
A4383
CHILLI PEPER Z (A4383)
CHILLI PEPER Z
KK JEŽA PRI JEŽU
15
Sintia Marič
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
16
Nana Arh
A3393
CARROLL (A3393)
CARROLL
KD CABALLUS
17
Ekaterina Koshurnikova
A4219
HABCSOK (A4219)
HABCSOK
ŠD Titani Ljubljana
18
Jaka Potočnik
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
19
Urška Kadilnik
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
20
Lana Špan
A4231
JUST COME ON (A4231)
JUST COME ON
ŠD Titani Ljubljana
21
Ema Šuler
A4379
UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)
UP TO DATE PICOBELLO Z
KK VELENJE
22
Eva Katarina Pavšer
A2536
ROCCO I (A2536)
ROCCO I
KK CELJE
23
Maša Mesarič
A2593
CON SPIRIT-U (A2593)
CON SPIRIT-U
KK PIP
24
Aneli Vodovnik
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
25
Zoja Vrtovšek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
26
Lucija Mramor
A4346
RADCLIFF (A4346)
RADCLIFF
KK Stožice Ljubljana
27
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
28
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK (A4064)
CITIZEN CRACK
ŠD Titani Ljubljana
29
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA (A3640)
CANNABIS SATIVA
KK PR` KRAL
30
Nina Vidmar
A4236
RABAN (A4236)
RABAN
KK PIP
31
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z (A4380)
AGANICA Z
KK VELENJE
32
Nina Zupančič
A4297
MERI (A4297)
MERI
KK Stožice Ljubljana
33
Jožef Klavdij Novak
Z3311
BELLE DE SISSE (Z3311)
BELLE DE SISSE
KK KAS
34
Pia Turk
A4202
ARANYKAPU QUANTADEL (A4202)
ARANYKAPU QUANTADEL
KK HIPODROM KAMNICA
35
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD (A4327)
COUNTRY ROUD
KK PIP
36
Urška Kadilnik
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
37
Ema Frece
A3393
CARROLL (A3393)
CARROLL
KD CABALLUS
38
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
39
Nika Fijavž
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
40
Matevž Dremelj
Z3421
LOGAN D'ACCEGLIO (Z3421)
LOGAN D'ACCEGLIO
KK JEŽA PRI JEŽU
41
Aleš Kučer
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
= DNF
= DNS
NazajBack