ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

1. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: E1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 31

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Zala Kresse
A4348
PUSZTA (A4348)
PUSZTA
ŠD Konjeniški center Celje
2
Tomaž Tabernik
A4598
BLUE (A4598)
BLUE
KK VELEBIRO
3
Ula Macuh
A3038
SAHARA (A3038)
SAHARA
ŠD Konjeniški center Celje
4
Tinkara Zapušek
A4519
VISKI (A4519)
VISKI
ŠD Konjeniški center Celje
5
Mia Matjačič
A3731
V - CIARA (A3731)
V - CIARA
KD CABALLUS
6
Gaia Pihler
A4286
PURAMENTE (A4286)
PURAMENTE
KK PR` KRAL
7
Lina Skok
A4566
42 MIŠKO I-12 DORI (A4566)
42 MIŠKO I-12 DORI
KK PARK SAVA
8
Karin Kogovšek Čik
A3873
GRAND MOON DEL TIGLIO (A3873)
GRAND MOON DEL TIGLIO
ŠD Titani Ljubljana
9
Anja Černe
A2692
LYN S (A2692)
LYN S
ŠD Titani Ljubljana
10
Pia Krčmar
A4232
LA LUZ DE CROACIA (A4232)
LA LUZ DE CROACIA
KK BELI SAMOROG
11
Pia Roškarič
A3855
LADY CVETKA (A3855)
LADY CVETKA
KD CABALLUS
12
Sara Sešel
A4354
NEJA (A4354)
NEJA
KK CELJE
13
Leni Lah
A4266
VASARI U.B. (A4266)
VASARI U.B.
KK Urh Bauman
14
Danaja Gregorič
A4600
MORO (A4600)
MORO
KK HIPODROM KAMNICA
15
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
TWINKLE STAR MLH
KK HIPODROM KAMNICA
16
Brina Gajšek
A4348
PUSZTA (A4348)
PUSZTA
ŠD Konjeniški center Celje
17
Tisa Kamin
A4598
BLUE (A4598)
BLUE
KK GIBANJE
18
Mia Kotnik
A3038
SAHARA (A3038)
SAHARA
ŠD Konjeniški center Celje
19
Zala Dobnik
A4519
VISKI (A4519)
VISKI
ŠD Konjeniški center Celje
20
Nina Miklič
A4518
BLISK (A4518)
BLISK
ŠD Konjeniški center Celje
21
Zoja Rodič
A3731
V - CIARA (A3731)
V - CIARA
KD CABALLUS
22
Gea Jakelj
A4438
A.M.B. TWISTERINO (A4438)
A.M.B. TWISTERINO
KK PR` KRAL
23
Ana Škoberne
A3664
CASANOVA (A3664)
CASANOVA
KD CABALLUS
24
Tija Vašl
Z3654
SHANTI VAN HET EKSTERHOF (Z3654)
SHANTI VAN HET EKSTERHOF
KD CABALLUS
25
Tanaja Teržan
A4140
BALTAZAR (A4140)
BALTAZAR
ŠD Konjeniški center Celje
26
Anja Kosec
A3943
TANGO (A3943)
TANGO
ŠD Titani Ljubljana
27
Tina Odlazek
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
KK Brdo pri Ihanu
28
Žana Jereb
A3328
IGGY POP (A3328)
IGGY POP
KK PR` KRAL
29
Julija Lokar
Z3710
GRINGO (Z3710)
GRINGO
ŠD Titani Ljubljana
30
Tija Ključarič
A4068
838 ZVONČICA (A4068)
838 ZVONČICA
ŠD Konjeniški center Celje
31
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY (A4417)
CANDY
KK HIPODROM KAMNICA
= DNF
= DNS
NazajBack