ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

106. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 6.7

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 34

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z (A4380)
AGANICA Z
KK VELENJE
2
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
3
Matic Rogič
A4118
CHICO 2 (A4118)
CHICO 2
ŠD Hiša konj
4
Lana Oblak
A4302
TWIZY (A4302)
TWIZY
KK VELEBIRO
5
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA (A4144)
KAROLA
ŠD Titani Ljubljana
6
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI (A4513)
CELLESTOKI
KD CABALLUS
8
Zoja Pavčič
A4386
RAMONA V/D VLINDERVALLEI (A4386)
RAMONA V/D VLINDERVALLEI
ŠD Konjeniški center Celje
9
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22 (A4385)
DJANGO 22
KK CELJE
10
Robert Kučer
A4554
AROUETTE APN (A4554)
AROUETTE APN
ŠD Konjeniški center Celje
11
Zoja Stare
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
CASIRAGHI DE LE TOT
KK PR` KRAL
12
Neža Novak
A3963
GAILLANT (A3963)
GAILLANT
KD CABALLUS
13
Tija Vajde
A2782
DORA (A2782)
DORA
KK CELJE
14
Iva Krijan Vuletić
Z3707
BACARDY (Z3707)
BACARDY
HRVAŠKA
15
Gloria Dolenc Lorger
A3479
UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)
UCCELLO DE LA BASTIDE
ŠD Titani Ljubljana
17
Nina Nahtigal
A4358
I AM JAGGY (A4358)
I AM JAGGY
KD CABALLUS
18
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY (A4268)
ASG DARCY
KD CABALLUS
19
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
KD CABALLUS
20
Karmen Osvald
A3305
KAPSZTAD (A3305)
KAPSZTAD
KK PR` KRAL
21
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS (A3975)
LEONIDAS
KK KARLO - Maribor
22
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU (A3626)
LAZYBATUSU
KK KARLO - Maribor
23
Špela Kocbek
A4118
CHICO 2 (A4118)
CHICO 2
KK HIPODROM KAMNICA
24
Tija Vašl
A4168
A.M.B. ZORRO (A4168)
A.M.B. ZORRO
KD CABALLUS
25
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH (A4234)
NIXON FROST PSH
KK PARK SAVA
26
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
27
Promton Kingwan
Z3712
CASALLAN (Z3712)
CASALLAN
TAJSKA
28
Emilia Džambo
Z3538
LIPTON D (Z3538)
LIPTON D
HRVAŠKA
29
David Juhart
A4089
A.M.B. GENERAL CUSTER (A4089)
A.M.B. GENERAL CUSTER
KK BELI SAMOROG
30
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
DJIBOUTI DE LA POMME
KK SLOVENJ GRADEC
31
Nika Fijavž
A3525
CINTIA (A3525)
CINTIA
KK CELJE
32
Silvo Zalokar
A3701
QU SIEBEN (A3701)
QU SIEBEN
KK JEŽA PRI JEŽU
33
Amelija Sodja
A3300
HILFIGER VAN STRYTEM (A3300)
HILFIGER VAN STRYTEM
ŠD Konjeniški center Celje
34
Janez Avšič
A4324
FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)
FENOLIT D.D. CANVIK
KK VELENJE
35
Nina Pangeršič
A4257
VINDY Z (A4257)
VINDY Z
KK SUPRINN
36
Žiga Oven
A4426
CATALINA (A4426)
CATALINA
ŠD Titani Ljubljana
NazajBack