ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

112. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 12.13.14

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 25

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Benjamin Bregant
A4530
NEVITA Z (A4530)
NEVITA Z
KK HIPODROM KAMNICA
2
Martin Glavič
A4001
COCO DE MER II 'BT' (A4001)
COCO DE MER II 'BT'
ŠD Konjeniški center Celje
3
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W (A4333)
KIRA W
ŠD Hiša konj
4
Eva Jeram
A4194
CARRESSA (A4194)
CARRESSA
ŠD Titani Ljubljana
5
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK (A3867)
ARYA STARK
KK VELEBIRO
6
Lana Vališer
A3079
CALCAR (A3079)
CALCAR
KK KARLO - Maribor
8
Nika Rogič
A3278
CHICOLINO (A3278)
CHICOLINO
ŠD Hiša konj
10
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
EMG VIVA CHACCOBA
KK PR` KRAL
12
Nina Obrovnik
A4362
CRON (A4362)
CRON
KK KARLO - Maribor
14
Tomaž Tabernik
A4335
ODISSE DD (A4335)
ODISSE DD
KK VELEBIRO
15
Tija Vašl
A4026
CESADO (A4026)
CESADO
KD CABALLUS
16
Tanit Baukman
A4553
Q-SIEBEN (A4553)
Q-SIEBEN
KK HIPODROM KAMNICA
17
Nika Turk
A3957
CICERON B (A3957)
CICERON B
KK HIPODROM KAMNICA
18
Tinkara Škrinjar
A4187
CHIN TIN TIN (A4187)
CHIN TIN TIN
KK HIPODROM KAMNICA
19
Urška Bajgot
A3859
CALIFORNIA PEARL (A3859)
CALIFORNIA PEARL
KK HIPODROM KAMNICA
21
Tjaša Zaplotnik
A4167
QUERCUS (A4167)
QUERCUS
KK Brdo pri Ihanu
22
Lucija Sovič
A3961
HARWEY (A3961)
HARWEY
KK VELEBIRO
23
Borut Gajšt
A2846
C.C. COPILOT (A2846)
C.C. COPILOT
ŠD Hiša konj
24
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA (A3995)
CASANOVA
KK Stožice Ljubljana
25
Živa Jarh
A3645
DSQUARED (A3645)
DSQUARED
KK Stožice Ljubljana
26
Sabina Rajh
A3528
BLACK PEARL (A3528)
BLACK PEARL
KK VELEBIRO
27
Benjamin Bregant
A4411
PEARL PODKEV (A4411)
PEARL PODKEV
KK HIPODROM KAMNICA
28
Živa Kavčič Roškar
A4414
MARTINI BELLINI (A4414)
MARTINI BELLINI
KK VELEBIRO
29
Tea Keluc
A4235
DEE DEE Z (A4235)
DEE DEE Z
KK VELEBIRO
30
Rebeka Rožmanec
A4196
KIF SD (A4196)
KIF SD
KK VELEBIRO
= DNF
NazajBack