ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

121. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 21.22.23

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 46

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
-2
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z (A4380)
AGANICA Z
KK VELENJE
-1
Denis Gugić
Z3714
IMPERIA DU ROUET (Z3714)
IMPERIA DU ROUET
HRVAŠKA
1
Mateo Seferović
A3631
LA PAZ (A3631)
LA PAZ
HRVAŠKA
2
Nina Pangeršič
A4257
VINDY Z (A4257)
VINDY Z
KK SUPRINN
3
Špela Kocbek
A4118
CHICO 2 (A4118)
CHICO 2
KK HIPODROM KAMNICA
4
Zoja Pavčič
A4386
RAMONA V/D VLINDERVALLEI (A4386)
RAMONA V/D VLINDERVALLEI
ŠD Konjeniški center Celje
5
Benjamin Bregant
A3848
CARIBIC DE JANEIRO (A3848)
CARIBIC DE JANEIRO
KK HIPODROM KAMNICA
6
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L (A3819)
NATURELLE L
KK SLOVENJ GRADEC
7
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1 (A3136)
QUICK STAR #1
KK VELENJE
8
Robert Kučer
A4554
AROUETTE APN (A4554)
AROUETTE APN
ŠD Konjeniški center Celje
10
Tamara Kranjc
A3569
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569)
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF
KK VELENJE
11
Lana Oblak
A4302
TWIZY (A4302)
TWIZY
KK VELEBIRO
14
Tamara Hočevar
A4303
MAESTRAL (A4303)
MAESTRAL
KK VELEBIRO
15
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS (A3984)
NO LIMITS
KK GIBANJE
16
Tiana Hlebanja
A4426
CATALINA (A4426)
CATALINA
ŠD Titani Ljubljana
17
Tija Vajde
A2782
DORA (A2782)
DORA
KK CELJE
18
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA (A4176)
PM AROSA
KK Stožice Ljubljana
19
Promton Kingwan
A4489
CARECA (A4489)
CARECA
TAJSKA
21
Žiga Oven
A4482
CLARTENDRO (A4482)
CLARTENDRO
ŠD Titani Ljubljana
22
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
23
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS (A3975)
LEONIDAS
KK KARLO - Maribor
24
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA (A3286)
ALYNA
KK GIBANJE
25
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY (A4268)
ASG DARCY
KD CABALLUS
26
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD (A4327)
COUNTRY ROUD
KK Brdo pri Ihanu
27
Matevž Dremelj
A4383
CHILLI PEPER Z (A4383)
CHILLI PEPER Z
KK JEŽA PRI JEŽU
28
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA (A4144)
KAROLA
ŠD Titani Ljubljana
29
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
QUECHUA VD DONKHOEVE
KK HIPODROM KAMNICA
30
Nika Ajlec Kosič
A3272
ST PEGASUS (A3272)
ST PEGASUS
KK KARLO - Maribor
31
David Juhart
A4089
A.M.B. GENERAL CUSTER (A4089)
A.M.B. GENERAL CUSTER
KK BELI SAMOROG
32
Lina Lauko
A4048
IRBIS (A4048)
IRBIS
ŠD Titani Ljubljana
33
Trina Tekavc
Z3656
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z (Z3656)
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z
KK GIBANJE
34
Aglaia Bechmann
Z3348
CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)
CROONER DE LA PIERRE Z
AVSTRIJA
36
Jaka Potočnik
A4435
CUBA LIBRE (A4435)
CUBA LIBRE
ŠD Titani Ljubljana
37
Emilia Džambo
Z3538
LIPTON D (Z3538)
LIPTON D
HRVAŠKA
38
Silvo Zalokar
A3701
QU SIEBEN (A3701)
QU SIEBEN
KK JEŽA PRI JEŽU
39
Minea Mikolič
A3308
DAMARA (A3308)
DAMARA
ŠD Hiša konj
40
Tomaž Laufer
A4525
QRIGHT THINDER SWIPE (A4525)
QRIGHT THINDER SWIPE
KK VELEBIRO
42
Alexandra Minnozzi
A4290
CADEAU DE BEAUTY (A4290)
CADEAU DE BEAUTY
KK VELEBIRO
43
Mateo Seferović
Z3157
CHANNEL D (Z3157)
CHANNEL D
HRVAŠKA
44
Janez Avšič
A4324
FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)
FENOLIT D.D. CANVIK
KK VELENJE
45
Nina Pangeršič
A4296
EMERALD EINSTEIN (A4296)
EMERALD EINSTEIN
KK SUPRINN
46
Denis Gugić
Z3713
HIP HOP CRO (Z3713)
HIP HOP CRO
HRVAŠKA
47
Zoja Pavčič
A4601
ELECTRON DES BAILLONS (A4601)
ELECTRON DES BAILLONS
ŠD Konjeniški center Celje
48
Neža Novak
A3963
GAILLANT (A3963)
GAILLANT
KD CABALLUS
49
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
50
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI (A4513)
CELLESTOKI
KD CABALLUS
= DNF
NazajBack