ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

126. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 26.27.28

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 35

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
-1
Nina Pangeršič
A4296
EMERALD EINSTEIN (A4296)
EMERALD EINSTEIN
KK SUPRINN
1
Alexandra Minnozzi
A4290
CADEAU DE BEAUTY (A4290)
CADEAU DE BEAUTY
KK VELEBIRO
2
Trina Tekavc
Z3656
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z (Z3656)
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z
KK GIBANJE
3
Zala Štebljaj
A4328
DORNELLAIA DU (A4328)
DORNELLAIA DU
KK Brdo pri Ihanu
4
Domen Vivod
A4322
NIGHT BLEU - L (A4322)
NIGHT BLEU - L
Zveza konjeniških društev
5
Jaka Potočnik
A4170
Q-CALYPSO (A4170)
Q-CALYPSO
ŠD Titani Ljubljana
6
Tamara Kranjc
A3569
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569)
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF
KK VELENJE
7
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI (A3753)
CACHAREL VI
KK HIPODROM KAMNICA
8
Nika Mikolič
A4292
LADY LAVENDER (A4292)
LADY LAVENDER
KK KARLO - Maribor
9
Dora Stvarnik
A3376
QUIDADO (A3376)
QUIDADO
KK CELJE
10
Brina Sanda
A3847
DAVIDA (A3847)
DAVIDA
KK VELENJE
11
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL (A3999)
CLEARTOL
KD CABALLUS
12
Borut Gajšt
A2846
C.C. COPILOT (A2846)
C.C. COPILOT
ŠD Hiša konj
13
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON (A3816)
VIADUC DE MEHON
KK GIBANJE
15
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
17
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS (A4036)
HERMES DE PARIS
ŠD Titani Ljubljana
18
Sabina Rajh
A3528
BLACK PEARL (A3528)
BLACK PEARL
KK VELEBIRO
19
Urška Bajgot
A3859
CALIFORNIA PEARL (A3859)
CALIFORNIA PEARL
KK HIPODROM KAMNICA
20
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE (A4183)
SPECIAL ONE
KK GIBANJE
21
Lana Vališer
A3079
CALCAR (A3079)
CALCAR
KK KARLO - Maribor
23
Iza Kovačič
A4508
LADY KANNAN (A4508)
LADY KANNAN
KK KARLO - Maribor
25
Tajda Bosio
A4349
USAIN DH Z (A4349)
USAIN DH Z
ŠD Konjeniški center Celje
26
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
HONDURAS DE JANEIRO
AVSTRIJA
27
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA (A3260)
KASHIDRA
KK Brdo pri Ihanu
28
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
KD CABALLUS
29
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS (A3984)
NO LIMITS
KK GIBANJE
31
Daša Petrovčič
A2987
UNBEATABLE PRINCESS (A2987)
UNBEATABLE PRINCESS
KK GIBANJE
32
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA (A3286)
ALYNA
KK GIBANJE
33
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC (A4210)
Q-OLYMPIC
KK VELEBIRO
34
Nika Turk
A3957
CICERON B (A3957)
CICERON B
KK HIPODROM KAMNICA
36
Tea Keluc
A4398
DEXTER Z (A4398)
DEXTER Z
KK VELEBIRO
37
Nina Pangeršič
A4257
VINDY Z (A4257)
VINDY Z
KK SUPRINN
38
Živa Kavčič Roškar
A4414
MARTINI BELLINI (A4414)
MARTINI BELLINI
KK VELEBIRO
39
Lucija Sovič
A3961
HARWEY (A3961)
HARWEY
KK VELEBIRO
40
Zoja Pavčič
A4601
ELECTRON DES BAILLONS (A4601)
ELECTRON DES BAILLONS
ŠD Konjeniški center Celje
= DNF
= DNS
NazajBack