ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

17. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 32

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Mario Tschaitschmann
Z3624
JERSEY DE JANEIRO (Z3624)
JERSEY DE JANEIRO
AVSTRIJA
2
Ela Cizej
A3942
ELIS (A3942)
ELIS
KD CABALLUS
3
Sara Sešel
A4354
NEJA (A4354)
NEJA
KK CELJE
4
Eva Golubiček
Z3706
QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)
QUELQUN POUR LA VICTOARE
HRVAŠKA
5
Tina Odlazek
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
KK Brdo pri Ihanu
6
Klara Hauptman
A3883
QUEEN B (A3883)
QUEEN B
KK Brdo pri Ihanu
9
Deva Šaberl
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
11
Lana Doles
A4468
CARLOS (A4468)
CARLOS
KK HIPODROM KAMNICA
13
Ana Škoberne
A3664
CASANOVA (A3664)
CASANOVA
KD CABALLUS
14
Pia Krčmar
A4232
LA LUZ DE CROACIA (A4232)
LA LUZ DE CROACIA
KK BELI SAMOROG
15
Karin Kogovšek Čik
A3873
GRAND MOON DEL TIGLIO (A3873)
GRAND MOON DEL TIGLIO
ŠD Titani Ljubljana
16
Urška Kadilnik
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
17
Eva Lever
A4523
FANIERO (A4523)
FANIERO
ŠD Konjeniški center Celje
18
Zala Kresse
A4348
PUSZTA (A4348)
PUSZTA
ŠD Konjeniški center Celje
19
Tinkara Zapušek
A4519
VISKI (A4519)
VISKI
ŠD Konjeniški center Celje
20
Hana Pirc
A4472
I'M ILUSION (A4472)
I'M ILUSION
KK HIPODROM KAMNICA
21
Danaja Gregorič
A4600
MORO (A4600)
MORO
KK HIPODROM KAMNICA
22
Julija Lokar
A3763
HOZAM (A3763)
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
23
Tija Ključarič
A4068
838 ZVONČICA (A4068)
838 ZVONČICA
ŠD Konjeniški center Celje
24
Zala Sladovič
A3206
DORINA (A3206)
DORINA
ŠD Konjeniški center Celje
25
Ema Pekolj
A4579
1878 GALJARDO (A4579)
1878 GALJARDO
ŠD Titani Ljubljana
26
Mila Dolenc
A3943
TANGO (A3943)
TANGO
ŠD Titani Ljubljana
27
Tanaja Teržan
A4140
BALTAZAR (A4140)
BALTAZAR
ŠD Konjeniški center Celje
28
Mario Tschaitschmann
Z3628
INDIA DE JANEIRO (Z3628)
INDIA DE JANEIRO
AVSTRIJA
29
Zoja Seles
A3942
ELIS (A3942)
ELIS
KD CABALLUS
30
Klara Šergon
A4354
NEJA (A4354)
NEJA
KK CELJE
31
Zara Grgić
Z3706
QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)
QUELQUN POUR LA VICTOARE
HRVAŠKA
32
Dora Stvarnik
Z3659
P.S. I LOVE YOU (Z3659)
P.S. I LOVE YOU
KK CELJE
33
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
TWINKLE STAR MLH
KK HIPODROM KAMNICA
34
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY (A4417)
CANDY
KK HIPODROM KAMNICA
35
Manja Planinc
A3165
BABETTE (A3165)
BABETTE
ŠD Titani Ljubljana
36
Ana Ilibašić
A3830
COSTNER KEVIN AK (A3830)
COSTNER KEVIN AK
ŠD Titani Ljubljana
= DNF
= DNS
NazajBack