ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

18. tekmacompetiton

POKAL SLOVENIJE OTROCI in odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 37

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Tija Vašl
A4168
A.M.B. ZORRO (A4168)
A.M.B. ZORRO
KD CABALLUS
2
Tinkara Krajcar
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
3
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
4
Ana Ilibašić
A3830
COSTNER KEVIN AK (A3830)
COSTNER KEVIN AK
ŠD Titani Ljubljana
5
Hana Pirc
A4549
PSH FOR FLY (A4549)
PSH FOR FLY
KK HIPODROM KAMNICA
6
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU (Z3565)
I LOVE YOU
KK KARLO - Maribor
7
Ana Škoberne
A3664
CASANOVA (A3664)
CASANOVA
KD CABALLUS
8
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
TWINKLE STAR MLH
KK HIPODROM KAMNICA
9
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY (A4417)
CANDY
KK HIPODROM KAMNICA
10
Mario Tschaitschmann
Z3628
INDIA DE JANEIRO (Z3628)
INDIA DE JANEIRO
AVSTRIJA
11
Zala Sladovič
A3206
DORINA (A3206)
DORINA
ŠD Konjeniški center Celje
12
Tanaja Teržan
A4140
BALTAZAR (A4140)
BALTAZAR
ŠD Konjeniški center Celje
14
Ema Pekolj
A4579
1878 GALJARDO (A4579)
1878 GALJARDO
ŠD Titani Ljubljana
15
Dora Stvarnik
Z3659
P.S. I LOVE YOU (Z3659)
P.S. I LOVE YOU
KK CELJE
16
Nina Potočnik
A4458
VELINA (A4458)
VELINA
KK VELENJE
17
Lana Doles
A4468
CARLOS (A4468)
CARLOS
KK HIPODROM KAMNICA
18
Lucija Sovič
A4543
CENTURIO CQ (A4543)
CENTURIO CQ
KK VELEBIRO
19
Deva Šaberl
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
21
Urška Kadilnik
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
22
Manja Planinc
A3165
BABETTE (A3165)
BABETTE
ŠD Titani Ljubljana
23
Ela Vogelnik
A3472
OBI ONE (A3472)
OBI ONE
KK HIPODROM KAMNICA
26
Monika Blatnik
A4504
CASEMIRO (A4504)
CASEMIRO
ŠD Konjeniški center Celje
27
Danaja Gregorič
A4600
MORO (A4600)
MORO
KK HIPODROM KAMNICA
28
Mario Tschaitschmann
Z3624
JERSEY DE JANEIRO (Z3624)
JERSEY DE JANEIRO
AVSTRIJA
29
Maja Skarlovnik
A3804
PRISCILLA V (A3804)
PRISCILLA V
KD CABALLUS
30
Bernard Bregant
A4578
CAMBER (A4578)
CAMBER
KK KARLO - Maribor
31
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ARANYKAPU LASILIA
ŠD Hiša konj
32
Nejc Ogrizek
A4533
COOPER'S SUNNY (A4533)
COOPER'S SUNNY
KK CELJE
33
Naja Omulec
A4567
CALLIDA P (A4567)
CALLIDA P
KK CELJE
34
Klara Poberžnik
A4527
INFINITY DE MUZE (A4527)
INFINITY DE MUZE
KK CELJE
35
Anže Strnad
A4448
LANDJANO'S LONDON (A4448)
LANDJANO'S LONDON
KK JEŽA PRI JEŽU
36
Kaja Perne
A4430
PINTADO (A4430)
PINTADO
KK JEŽA PRI JEŽU
37
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
ŠD Konjeniški center Celje
38
Eva Hvalec
A4395
CLEMENS 57 (A4395)
CLEMENS 57
KK KARLO - Maribor
40
Isabela Dolenc
A4579
1878 GALJARDO (A4579)
1878 GALJARDO
ŠD Titani Ljubljana
41
Mario Tschaitschmann
Z3629
IRVINE DE JAINERO (Z3629)
IRVINE DE JAINERO
AVSTRIJA
42
Jan Špiljak
A4593
LUCE B (A4593)
LUCE B
KK VELENJE
= DNF
= DNS
NazajBack