ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

2. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 64

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Ema Djutovic
A4286
PURAMENTE (A4286)
PURAMENTE
KK PR` KRAL
3
Žana Jereb
A3328
IGGY POP (A3328)
IGGY POP
KK PR` KRAL
4
Hana Pirc
A4472
I'M ILUSION (A4472)
I'M ILUSION
KK HIPODROM KAMNICA
5
Živa Kukman
A4580
28 GIDRAN-12 (MALOR) (A4580)
28 GIDRAN-12 (MALOR)
KK VELEBIRO
6
Tanaja Teržan
A4140
BALTAZAR (A4140)
BALTAZAR
ŠD Konjeniški center Celje
7
Gea Jakelj
A4438
A.M.B. TWISTERINO (A4438)
A.M.B. TWISTERINO
KK PR` KRAL
8
Petra Plevel
A4193
JOY TOY (A4193)
JOY TOY
ŠD Titani Ljubljana
9
Tina Odlazek
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
KK Brdo pri Ihanu
10
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
TWINKLE STAR MLH
KK HIPODROM KAMNICA
11
Danaja Gregorič
A4600
MORO (A4600)
MORO
KK HIPODROM KAMNICA
12
Lea Gomboc
A3422
CANDILLA 20 J (A3422)
CANDILLA 20 J
KK STOL
13
Maja Skarlovnik
A3804
PRISCILLA V (A3804)
PRISCILLA V
KD CABALLUS
14
Tija Ključarič
A4068
838 ZVONČICA (A4068)
838 ZVONČICA
ŠD Konjeniški center Celje
15
Eva Hvalec
A4395
CLEMENS 57 (A4395)
CLEMENS 57
KK KARLO - Maribor
16
Tinkara Zapušek
A4519
VISKI (A4519)
VISKI
ŠD Konjeniški center Celje
17
Zala Kresse
A4348
PUSZTA (A4348)
PUSZTA
ŠD Konjeniški center Celje
18
Julija Kresse
A4518
BLISK (A4518)
BLISK
ŠD Konjeniški center Celje
19
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU (Z3565)
I LOVE YOU
KK KARLO - Maribor
20
Karin Kogovšek Čik
A3873
GRAND MOON DEL TIGLIO (A3873)
GRAND MOON DEL TIGLIO
ŠD Titani Ljubljana
21
Jaka Potočnik
Z3633
INDY (Z3633)
INDY
ŠD Titani Ljubljana
22
Marija Hudi
Z3373
QUANTICO T (Z3373)
QUANTICO T
HRVAŠKA
23
Mojca Remšak
A4025
COUNTRY BOY - AMADEUS (A4025)
COUNTRY BOY - AMADEUS
JK KASCO Svečina
24
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ARANYKAPU LASILIA
ŠD Hiša konj
25
Leni Lah
A4266
VASARI U.B. (A4266)
VASARI U.B.
KK Urh Bauman
26
Tanja Omahen
A4565
MICHELLE VITTORIA (A4565)
MICHELLE VITTORIA
KK PARK SAVA
27
Anja Černe
A2692
LYN S (A2692)
LYN S
ŠD Titani Ljubljana
28
Ana Dekleva
A2964
WIKTORIJA (A2964)
WIKTORIJA
ŠD Titani Ljubljana
29
Neža Smolnikar
A4558
ESPERADOPLUS (A4558)
ESPERADOPLUS
KK VELENJE
30
Nives Ferk
A4572
ODIN MKE (A4572)
ODIN MKE
JK KASCO Svečina
31
Lana Jana Halužan Sagadin
A3401
INARO (A3401)
INARO
KK Urh Bauman
32
Lana Doles
A4468
CARLOS (A4468)
CARLOS
KK HIPODROM KAMNICA
33
Manca Horvat
A2872
CARAT II (A2872)
CARAT II
ŠD Titani Ljubljana
34
Ela Martini
A4597
BLACK COFFEE (A4597)
BLACK COFFEE
ŠD Titani Ljubljana
35
Sara Sešel
A4354
NEJA (A4354)
NEJA
KK CELJE
36
Urška Kadilnik
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
37
Dora Lesar
Z3710
GRINGO (Z3710)
GRINGO
ŠD Titani Ljubljana
38
Iza Čater
A3392
DIAMANTE (A3392)
DIAMANTE
KD CABALLUS
39
Zala Sladovič
A3206
DORINA (A3206)
DORINA
ŠD Konjeniški center Celje
40
Lina Skok
A4566
42 MIŠKO I-12 DORI (A4566)
42 MIŠKO I-12 DORI
KK PARK SAVA
41
Ana Škoberne
A3664
CASANOVA (A3664)
CASANOVA
KD CABALLUS
42
Pia Krčmar
A4232
LA LUZ DE CROACIA (A4232)
LA LUZ DE CROACIA
KK BELI SAMOROG
43
Ela Volčanšek
A4573
GALVIN (A4573)
GALVIN
KK PR` KRAL
44
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
ŠD Konjeniški center Celje
45
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM (A3763)
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
46
Rudy Mervar Božič
Z3392
CAZHINE (Z3392)
CAZHINE
KK JEŽA PRI JEŽU
47
Anže Strnad
A4448
LANDJANO'S LONDON (A4448)
LANDJANO'S LONDON
KK JEŽA PRI JEŽU
48
Julia Hucman
A3343
SUNY (A3343)
SUNY
KK Stožice Ljubljana
49
Tinkara Krajcar
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
50
Nina Potočnik
A4458
VELINA (A4458)
VELINA
KK VELENJE
51
Klara Poberžnik
A4527
INFINITY DE MUZE (A4527)
INFINITY DE MUZE
KK CELJE
52
Naja Omulec
A4567
CALLIDA P (A4567)
CALLIDA P
KK CELJE
53
Dora Stvarnik
Z3659
P.S. I LOVE YOU (Z3659)
P.S. I LOVE YOU
KK CELJE
54
Ana Ilibašić
A3830
COSTNER KEVIN AK (A3830)
COSTNER KEVIN AK
ŠD Titani Ljubljana
55
Manja Planinc
A3165
BABETTE (A3165)
BABETTE
ŠD Titani Ljubljana
56
Zoja Seles
A3942
ELIS (A3942)
ELIS
KD CABALLUS
57
Brina Reven Bresar
A4580
28 GIDRAN-12 (MALOR) (A4580)
28 GIDRAN-12 (MALOR)
ŠD Titani Ljubljana
58
Ema Pekolj
A4579
1878 GALJARDO (A4579)
1878 GALJARDO
ŠD Titani Ljubljana
59
Isabela Dolenc
A3943
TANGO (A3943)
TANGO
ŠD Titani Ljubljana
60
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY (A4417)
CANDY
KK HIPODROM KAMNICA
61
Ema Djutovic
A4438
A.M.B. TWISTERINO (A4438)
A.M.B. TWISTERINO
KK PR` KRAL
62
Jan Špiljak
A4593
LUCE B (A4593)
LUCE B
KK VELENJE
63
Julija Lokar
Z3710
GRINGO (Z3710)
GRINGO
ŠD Titani Ljubljana
64
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
65
Ula Hainšek
Z2963
ZVONAS MAXIMUS (Z2963)
ZVONAS MAXIMUS
KD CABALLUS
= DNF
= DNS
NazajBack