ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

20. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.2

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 29

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
-1
Lucija Sovič
A4492
INDY (A4492)
INDY
KK VELEBIRO
1
Denis Gugić
Z3713
HIP HOP CRO (Z3713)
HIP HOP CRO
HRVAŠKA
2
Neža Smolnikar
A4558
ESPERADOPLUS (A4558)
ESPERADOPLUS
KK VELENJE
3
Mario Tschaitschmann
Z3516
JAMAIKA DE JANEIRO (Z3516)
JAMAIKA DE JANEIRO
AVSTRIJA
4
Lina Lauko
A4048
IRBIS (A4048)
IRBIS
ŠD Titani Ljubljana
5
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
6
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK (A4064)
CITIZEN CRACK
ŠD Titani Ljubljana
7
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L (A3819)
NATURELLE L
KK SLOVENJ GRADEC
8
Nika Ajlec Kosič
A4245
CASDOR (A4245)
CASDOR
KK KARLO - Maribor
9
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL (A3115)
ESPESIAL
KK CELJE
10
Melanie Žnidaršič
Z3612
WAVO CARINO (Z3612)
WAVO CARINO
ŠD Konjeniški center Celje
12
Pika Kaja Sameja
A3472
OBI ONE (A3472)
OBI ONE
KK HIPODROM KAMNICA
13
Iza Čater
A3392
DIAMANTE (A3392)
DIAMANTE
KD CABALLUS
14
Nika Fijavž
A3525
CINTIA (A3525)
CINTIA
KK CELJE
15
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1 (A3136)
QUICK STAR #1
KK VELENJE
16
Tiana Hlebanja
A4426
CATALINA (A4426)
CATALINA
ŠD Titani Ljubljana
17
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA (A4176)
PM AROSA
KK Stožice Ljubljana
18
Larisa Koštomaj
A2663
VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)
VELEBIRO BERLINS BOY
ŠD Konjeniški center Celje
20
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
21
Ella Thaler Perovic
A3120
CHARLY (A3120)
CHARLY
ŠD Hiša konj
22
Maj Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO (A4215)
ZSAKAI PERSEO
KK Stožice Ljubljana
23
Pia Turk
A4202
ARANYKAPU QUANTADEL (A4202)
ARANYKAPU QUANTADEL
KK HIPODROM KAMNICA
24
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
QUECHUA VD DONKHOEVE
KK HIPODROM KAMNICA
25
Neža Smolnikar
A4560
RHINEIA (A4560)
RHINEIA
KK VELENJE
26
Mario Tschaitschmann
Z3627
GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)
GUATEMALA DE JANEIRO
AVSTRIJA
27
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY (A4507)
CONDY
KK KARLO - Maribor
28
Hana Zor
A2897
AGGA (A2897)
AGGA
KK SUPRINN
29
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
CALTRA CELTIC TWIST
KD CABALLUS
30
Denis Gugić
Z3714
IMPERIA DU ROUET (Z3714)
IMPERIA DU ROUET
HRVAŠKA
= DNF
NazajBack