ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

3. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 54

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Julia Hucman
A3343
SUNY (A3343)
SUNY
KK Stožice Ljubljana
2
Klara Poberžnik
A4527
INFINITY DE MUZE (A4527)
INFINITY DE MUZE
KK CELJE
3
Dora Stvarnik
Z3659
P.S. I LOVE YOU (Z3659)
P.S. I LOVE YOU
KK CELJE
4
Nina Potočnik
A4458
VELINA (A4458)
VELINA
KK VELENJE
6
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM (A3763)
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
7
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
8
Manja Planinc
A3165
BABETTE (A3165)
BABETTE
ŠD Titani Ljubljana
9
Ana Ilibašić
A3830
COSTNER KEVIN AK (A3830)
COSTNER KEVIN AK
ŠD Titani Ljubljana
11
Gaia Pihler
A4545
CRIME (A4545)
CRIME
KK PR` KRAL
12
Ema Pekolj
A4579
1878 GALJARDO (A4579)
1878 GALJARDO
ŠD Titani Ljubljana
13
Živa Kukman
A4420
BAJNOK (A4420)
BAJNOK
KK VELEBIRO
14
Gregor Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO (A4215)
ZSAKAI PERSEO
KK Stožice Ljubljana
15
Rudy Mervar Božič
Z3392
CAZHINE (Z3392)
CAZHINE
KK JEŽA PRI JEŽU
16
Eva Hvalec
A4395
CLEMENS 57 (A4395)
CLEMENS 57
KK KARLO - Maribor
17
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU (Z3565)
I LOVE YOU
KK KARLO - Maribor
18
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
CALTRA CELTIC TWIST
KD CABALLUS
19
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
20
Lana Doles
A4468
CARLOS (A4468)
CARLOS
KK HIPODROM KAMNICA
21
Lana Jana Halužan Sagadin
A3401
INARO (A3401)
INARO
KK Urh Bauman
22
Leni Lah
A4266
VASARI U.B. (A4266)
VASARI U.B.
KK Urh Bauman
23
Eva Lever
A4523
FANIERO (A4523)
FANIERO
ŠD Konjeniški center Celje
24
Monika Blatnik
A4504
CASEMIRO (A4504)
CASEMIRO
ŠD Konjeniški center Celje
25
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ARANYKAPU LASILIA
ŠD Hiša konj
26
Eva Sekula
Z3633
INDY (Z3633)
INDY
ŠD Titani Ljubljana
27
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA (A4085)
AQUILLEA
KK Stožice Ljubljana
28
Žak Fajdiga
A4241
SIVORI (A4241)
SIVORI
KK VENIŠE
29
Bernard Bregant
A4578
CAMBER (A4578)
CAMBER
KK KARLO - Maribor
30
Tinkara Krajcar
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
31
Nejc Ogrizek
A4533
COOPER'S SUNNY (A4533)
COOPER'S SUNNY
KK CELJE
32
Urh Bauman
A4265
VIVALDI U.B. (A4265)
VIVALDI U.B.
KK Urh Bauman
34
Manca Horvat
A2872
CARAT II (A2872)
CARAT II
ŠD Titani Ljubljana
35
Katarina Koren
A4545
CRIME (A4545)
CRIME
KK JEŽA PRI JEŽU
36
Eva Katarina Pavšer
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
37
Urška Kadilnik
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
38
Tanja Omahen
A4565
MICHELLE VITTORIA (A4565)
MICHELLE VITTORIA
KK PARK SAVA
39
Ela Martini
A4597
BLACK COFFEE (A4597)
BLACK COFFEE
ŠD Titani Ljubljana
40
Maja Skarlovnik
A3804
PRISCILLA V (A3804)
PRISCILLA V
KD CABALLUS
41
Lea Gomboc
A3422
CANDILLA 20 J (A3422)
CANDILLA 20 J
KK STOL
42
Petra Plevel
A4193
JOY TOY (A4193)
JOY TOY
ŠD Titani Ljubljana
43
Lejla Kastelic
A4420
BAJNOK (A4420)
BAJNOK
ŠD Titani Ljubljana
44
Mila Dolenc
A4579
1878 GALJARDO (A4579)
1878 GALJARDO
ŠD Titani Ljubljana
45
Ela Volčanšek
A4573
GALVIN (A4573)
GALVIN
KK PR` KRAL
46
Lucija Sovič
A4543
CENTURIO CQ (A4543)
CENTURIO CQ
KK VELEBIRO
47
Ivana Matijaševič
Z2613
C-EVA G (Z2613)
C-EVA G
HRVAŠKA
48
Ana Dekleva
A2964
WIKTORIJA (A2964)
WIKTORIJA
ŠD Titani Ljubljana
49
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
50
Maj Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO (A4215)
ZSAKAI PERSEO
KK Stožice Ljubljana
51
Tomaž Tabernik
A4467
OTTO VON TABERNIK ET (A4467)
OTTO VON TABERNIK ET
KK VELEBIRO
52
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY (A4417)
CANDY
KK HIPODROM KAMNICA
53
Eva Golubiček
Z3706
QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)
QUELQUN POUR LA VICTOARE
HRVAŠKA
54
Matej Bertoncelj
Z3634
Q-KHAN (Z3634)
Q-KHAN
KK Stožice Ljubljana
55
Kaja Perne
A4430
PINTADO (A4430)
PINTADO
KK JEŽA PRI JEŽU
56
Anže Strnad
A4448
LANDJANO'S LONDON (A4448)
LANDJANO'S LONDON
KK JEŽA PRI JEŽU
57
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
ŠD Konjeniški center Celje
= DNF
= DNS
NazajBack