ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

4. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.4

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 37

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
-1
Nina Pangeršič
A4296
EMERALD EINSTEIN (A4296)
EMERALD EINSTEIN
KK SUPRINN
1
Zara Grgić
Z3706
QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)
QUELQUN POUR LA VICTOARE
HRVAŠKA
3
Urh Bauman
A4264
VALENTINO U.B. (A4264)
VALENTINO U.B.
KK Urh Bauman
4
Kaja Perne
A4430
PINTADO (A4430)
PINTADO
KK JEŽA PRI JEŽU
5
Matej Bertoncelj
Z3634
Q-KHAN (Z3634)
Q-KHAN
KK Stožice Ljubljana
6
Katharina Seebacher
Z2847
BOERLIN D`ALENE (Z2847)
BOERLIN D`ALENE
AVSTRIJA
7
Veronika Osvald
A3974
CENTURION D (A3974)
CENTURION D
KK PR` KRAL
8
Paula Udovič
Z3658
OTAZU (Z3658)
OTAZU
HRVAŠKA
9
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK (A4064)
CITIZEN CRACK
ŠD Titani Ljubljana
10
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
CALTRA CELTIC TWIST
KD CABALLUS
11
Žak Fajdiga
A4241
SIVORI (A4241)
SIVORI
KK VENIŠE
12
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
13
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
14
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
VICTORIA S NIGHT ''BT''
ŠD Titani Ljubljana
15
Neža Smolnikar
A4558
ESPERADOPLUS (A4558)
ESPERADOPLUS
KK VELENJE
16
Tajda Bosio
A4523
FANIERO (A4523)
FANIERO
ŠD Konjeniški center Celje
17
Monika Blatnik
A4504
CASEMIRO (A4504)
CASEMIRO
ŠD Konjeniški center Celje
18
Larisa Koštomaj
A2663
VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)
VELEBIRO BERLINS BOY
ŠD Konjeniški center Celje
19
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
QUECHUA VD DONKHOEVE
KK HIPODROM KAMNICA
20
Iza Čater
A3392
DIAMANTE (A3392)
DIAMANTE
KD CABALLUS
21
Eva Katarina Pavšer
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
22
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
23
Robert Kučer
A4554
AROUETTE APN (A4554)
AROUETTE APN
ŠD Konjeniški center Celje
24
Tomaž Laufer
A4525
QRIGHT THINDER SWIPE (A4525)
QRIGHT THINDER SWIPE
KK VELEBIRO
25
Zoja Pavčič
Z3711
OLFACTO (Z3711)
OLFACTO
ŠD Konjeniški center Celje
26
Promton Kingwan
Z3712
CASALLAN (Z3712)
CASALLAN
TAJSKA
27
Klara Kolbezen
A4315
LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)
LE DIAMOND BLUE HAA Z
KK KARLO - Maribor
28
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL (A3115)
ESPESIAL
KK CELJE
29
Maj Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO (A4215)
ZSAKAI PERSEO
KK Stožice Ljubljana
30
Nina Nahtigal
A4358
I AM JAGGY (A4358)
I AM JAGGY
KD CABALLUS
31
Pia Turk
A4202
ARANYKAPU QUANTADEL (A4202)
ARANYKAPU QUANTADEL
KK HIPODROM KAMNICA
32
Zara Grgić
Z3373
QUANTICO T (Z3373)
QUANTICO T
HRVAŠKA
33
Lucija Sovič
A4492
INDY (A4492)
INDY
KK VELEBIRO
35
Neža Smolnikar
A4560
RHINEIA (A4560)
RHINEIA
KK VELENJE
36
Pika Kaja Sameja
A3472
OBI ONE (A3472)
OBI ONE
KK HIPODROM KAMNICA
37
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY (A4507)
CONDY
KK KARLO - Maribor
38
Melanie Žnidaršič
Z3612
WAVO CARINO (Z3612)
WAVO CARINO
ŠD Konjeniški center Celje
= DNS
NazajBack