ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

5. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcevNumber of competitors: 32

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Nina Pangeršič
A4257
VINDY Z (A4257)
VINDY Z
KK SUPRINN
2
Zoja Pavčič
Z3711
OLFACTO (Z3711)
OLFACTO
ŠD Konjeniški center Celje
3
Neža Smolnikar
A4560
RHINEIA (A4560)
RHINEIA
KK VELENJE
4
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
QUECHUA VD DONKHOEVE
KK HIPODROM KAMNICA
5
Katharina Seebacher
Z3116
FLEXADO (Z3116)
FLEXADO
AVSTRIJA
6
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1 (A3136)
QUICK STAR #1
KK VELENJE
7
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L (A3819)
NATURELLE L
KK SLOVENJ GRADEC
8
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK (A4064)
CITIZEN CRACK
ŠD Titani Ljubljana
9
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY (A4507)
CONDY
KK KARLO - Maribor
10
Nika Fijavž
A3525
CINTIA (A3525)
CINTIA
KK CELJE
11
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL (A3115)
ESPESIAL
KK CELJE
12
Klara Kolbezen
A4315
LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)
LE DIAMOND BLUE HAA Z
KK KARLO - Maribor
13
Minea Mikolič
A3308
DAMARA (A3308)
DAMARA
ŠD Hiša konj
14
Tamara Hočevar
A4303
MAESTRAL (A4303)
MAESTRAL
KK VELEBIRO
15
Zoja Stare
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
CASIRAGHI DE LE TOT
KK PR` KRAL
16
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH (A4234)
NIXON FROST PSH
KK PARK SAVA
17
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
DJIBOUTI DE LA POMME
KK SLOVENJ GRADEC
18
Ella Thaler Perovic
A3120
CHARLY (A3120)
CHARLY
ŠD Hiša konj
19
Lucija Sovič
A4492
INDY (A4492)
INDY
KK VELEBIRO
20
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22 (A4385)
DJANGO 22
KK CELJE
21
Melanie Žnidaršič
Z3612
WAVO CARINO (Z3612)
WAVO CARINO
ŠD Konjeniški center Celje
22
Zala Božič
A4326
NINTENDO (A4326)
NINTENDO
KK Brdo pri Ihanu
23
Larisa Koštomaj
A2663
VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)
VELEBIRO BERLINS BOY
ŠD Konjeniški center Celje
24
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY (A4268)
ASG DARCY
KD CABALLUS
25
Tija Vašl
A4168
A.M.B. ZORRO (A4168)
A.M.B. ZORRO
KD CABALLUS
26
Veronika Osvald
A3974
CENTURION D (A3974)
CENTURION D
KK PR` KRAL
27
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD (A4327)
COUNTRY ROUD
KK Brdo pri Ihanu
28
Lana Oblak
A4302
TWIZY (A4302)
TWIZY
KK VELEBIRO
29
David Juhart
A4089
A.M.B. GENERAL CUSTER (A4089)
A.M.B. GENERAL CUSTER
KK BELI SAMOROG
30
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA (A4144)
KAROLA
ŠD Titani Ljubljana
31
Zoja Pavčič
A4386
RAMONA V/D VLINDERVALLEI (A4386)
RAMONA V/D VLINDERVALLEI
ŠD Konjeniški center Celje
32
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
NazajBack