ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

105. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 5.6.7

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. g. Ervin Čas

Število tekmovalcevNumber of competitors: 27

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Janez Avšič
A4324
FENOLIT D.D. CANVIK
FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)
KK VELENJE
2
Nika Fijavž
A3525
CINTIA
CINTIA (A3525)
KK CELJE
3
Mario Tschaitschmann
Z3627
GUATEMALA DE JANEIRO
GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)
AVSTRIJA
4
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
5
Eva Gorišek
A4092
HEART OF STEEL
HEART OF STEEL (A4092)
KK VELENJE
6
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH
NIXON FROST PSH (A4234)
KK PARK SAVA
7
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA
PM AROSA (A4176)
KK Stožice Ljubljana
8
Mišel Turkuš
A3753
CACHAREL VI
CACHAREL VI (A3753)
KK HIPODROM KAMNICA
9
Pia Rojko
A4076
INFINITY P
INFINITY P (A4076)
ŠD Konjeniški center Celje
10
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
11
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1
QUICK STAR #1 (A3136)
KK VELENJE
12
Mia Jašić
A4408
CAPRISTO 3
CAPRISTO 3 (A4408)
KK KARLO - Maribor
13
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
14
Živa Šefman
A4496
TOP BALOU D'OR
TOP BALOU D'OR (A4496)
KK GIBANJE
15
Ela Volčanšek
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
KK PR` KRAL
16
Tamara Hočevar
A4303
MAESTRAL
MAESTRAL (A4303)
KK VELEBIRO
17
Jaka Potočnik
A4435
CUBA LIBRE
CUBA LIBRE (A4435)
ŠD Titani Ljubljana
18
Alexandra Minnozzi
A4290
CADEAU DE BEAUTY
CADEAU DE BEAUTY (A4290)
KK VELEBIRO
19
Tomaž Laufer
A4525
QRIGHT THINDER SWIPE
QRIGHT THINDER SWIPE (A4525)
KK VELEBIRO
20
Zoran Käfer
A4452
JOLIE CLARA DKS
JOLIE CLARA DKS (A4452)
KK HIPODROM KAMNICA
21
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
KK SLOVENJ GRADEC
22
Tiana Hlebanja
A4426
CATALINA
CATALINA (A4426)
ŠD Titani Ljubljana
23
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22
DJANGO 22 (A4385)
KK CELJE
24
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z
AGANICA Z (A4380)
KK VELENJE
25
Robi Skaza
A4550
ARROW
ARROW (A4550)
KK VELENJE
26
Jan Špiljak
Z3514
CANDY CRUSH KH
CANDY CRUSH KH (Z3514)
KK VELENJE
27
Žiga Oven
A4482
CLARTENDRO
CLARTENDRO (A4482)
ŠD Titani Ljubljana
= DNF
NazajBack