ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

111. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 11.12.13

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. g. Ervin Čas

Število tekmovalcevNumber of competitors: 34

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
-1
Rebeka Rožmanec
A4018
LOIS LANE
LOIS LANE (A4018)
KK VELEBIRO
1
Robi Skaza
A4035
RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYE
RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYE (A4035)
KK VELENJE
2
Ajda Golob
A4378
AGATA LABEL
AGATA LABEL (A4378)
KK VELENJE
3
Boštjan Bizjak
A4135
NUBALOUNO XIII
NUBALOUNO XIII (A4135)
KK KARLO - Maribor
4
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W
KIRA W (A4333)
ŠD Hiša konj
5
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
AVSTRIJA
6
Dora Lesar
A3627
MELLION
MELLION (A3627)
ŠD Titani Ljubljana
7
Dora Stvarnik
A3376
QUIDADO
QUIDADO (A3376)
KK CELJE
8
Jan Špiljak
Z3515
CINNAMON KH
CINNAMON KH (Z3515)
KK VELENJE
9
Daša Petrovčič
A2987
UNBEATABLE PRINCESS
UNBEATABLE PRINCESS (A2987)
KK GIBANJE
10
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS
LEONIDAS (A3975)
KK KARLO - Maribor
11
Zala Levičnik
A4370
CONTE
CONTE (A4370)
KK GIBANJE
12
Tomaž Tabernik
A4335
ODISSE DD
ODISSE DD (A4335)
KK VELEBIRO
13
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
14
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
15
Živa Kavčič Roškar
A4414
MARTINI BELLINI
MARTINI BELLINI (A4414)
KK VELEBIRO
16
Eva Jeram
A4194
CARRESSA
CARRESSA (A4194)
ŠD Titani Ljubljana
17
Rebeka Rožmanec
A4571
SITIA-BLUE
SITIA-BLUE (A4571)
KK VELEBIRO
18
Zala Arlič
A4309
CERSEI
CERSEI (A4309)
KK VELENJE
19
Neža Saksida
A4185
ACASSENDER - L' AURORA
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
KK VELENJE
20
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
CHICAGO (A3395)
KK VELENJE
21
Lana Tanko
A4307
MILLION DE CHANCES
MILLION DE CHANCES (A4307)
KK VELENJE
22
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
23
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T
ODAMIAAN T (A3941)
KK GIBANJE
24
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK
CAPTAIN JACK (A3634)
KK SLOVENJ GRADEC
25
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA
CASANOVA (A3995)
KK Stožice Ljubljana
26
Živa Jarh
A3645
DSQUARED
DSQUARED (A3645)
KK Stožice Ljubljana
27
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO
POCO LOCO (A3910)
ŠD Titani Ljubljana
28
Tjaša Zaplotnik
A4167
QUERCUS
QUERCUS (A4167)
KK Brdo pri Ihanu
29
Nika Rogič
A3278
CHICOLINO
CHICOLINO (A3278)
ŠD Hiša konj
30
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
31
Tija Kocjan
A4135
NUBALOUNO XIII
NUBALOUNO XIII (A4135)
KK KARLO - Maribor
32
Robi Skaza
A3140
DA VINCI
DA VINCI (A3140)
KK VELENJE
33
Ajda Golob
A3273
HOLLANDE DE MUZE B
HOLLANDE DE MUZE B (A3273)
KK VELENJE
= DNF
NazajBack