ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

121. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 21.22.23

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Število tekmovalcevNumber of competitors: 34

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Matic Rogič
A4350
HARRY POTTER
HARRY POTTER (A4350)
ŠD Hiša konj
2
Lucija Sovič
A3961
HARWEY
HARWEY (A3961)
KK VELEBIRO
3
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI
CELLESTOKI (A4513)
KD CABALLUS
4
Neža Novak
A3963
GAILLANT
GAILLANT (A3963)
KD CABALLUS
5
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
6
Aglaia Bechmann
Z3348
CROONER DE LA PIERRE Z
CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)
AVSTRIJA
7
Maša Turkuš Trbuc
A4411
PEARL PODKEV
PEARL PODKEV (A4411)
KK HIPODROM KAMNICA
8
Robert Kučer
A4554
AROUETTE APN
AROUETTE APN (A4554)
ŠD Konjeniški center Celje
9
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
10
Živa Šefman
A4496
TOP BALOU D'OR
TOP BALOU D'OR (A4496)
KK GIBANJE
11
Robi Skaza
A4185
ACASSENDER - L' AURORA
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
KK VELENJE
12
Zoran Käfer
A4452
JOLIE CLARA DKS
JOLIE CLARA DKS (A4452)
KK HIPODROM KAMNICA
13
Neža Patricija Podlogar
A4510
GUUS VGH
GUUS VGH (A4510)
KK GIBANJE
14
Jan Špiljak
Z3514
CANDY CRUSH KH
CANDY CRUSH KH (Z3514)
KK VELENJE
15
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY
ASG DARCY (A4268)
KD CABALLUS
16
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH
NIXON FROST PSH (A4234)
KK PARK SAVA
18
Mia Grčman
A4224
CORTINA 244
CORTINA 244 (A4224)
KK VELEBIRO
19
Jaka Potočnik
A4435
CUBA LIBRE
CUBA LIBRE (A4435)
ŠD Titani Ljubljana
20
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
21
Nika Mikolič
A4292
LADY LAVENDER
LADY LAVENDER (A4292)
KK KARLO - Maribor
22
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L
NATURELLE L (A3819)
KK SLOVENJ GRADEC
23
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z
AGANICA Z (A4380)
KK VELENJE
24
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
KD CABALLUS
25
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
26
Eva Jeram
A4194
CARRESSA
CARRESSA (A4194)
ŠD Titani Ljubljana
27
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22
DJANGO 22 (A4385)
KK CELJE
28
Mario Tschaitschmann
Z3627
GUATEMALA DE JANEIRO
GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)
AVSTRIJA
29
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA
PM AROSA (A4176)
KK Stožice Ljubljana
30
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
KK SLOVENJ GRADEC
31
Tiana Hlebanja
A4426
CATALINA
CATALINA (A4426)
ŠD Titani Ljubljana
32
Špela Kocbek
A4118
CHICO 2
CHICO 2 (A4118)
KK HIPODROM KAMNICA
33
Robi Skaza
A4550
ARROW
ARROW (A4550)
KK VELENJE
34
Hana Zor
A2897
AGGA
AGGA (A2897)
KK SUPRINN
35
Žiga Oven
A4482
CLARTENDRO
CLARTENDRO (A4482)
ŠD Titani Ljubljana
= DNF
= DNS
NazajBack