ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

133. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 33.34.35

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Število tekmovalcevNumber of competitors: 48

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
-1
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY
CONDY (A4507)
KK KARLO - Maribor
1
Janez Avšič
A4324
FENOLIT D.D. CANVIK
FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)
KK VELENJE
2
Ana Ela Šeruga
A3909
SELMA
SELMA (A3909)
ŠD Hiša konj
3
Karmen Osvald
A3305
KAPSZTAD
KAPSZTAD (A3305)
KK PR` KRAL
4
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA
KAROLA (A4144)
ŠD Titani Ljubljana
5
Tomaž Tabernik
A4335
ODISSE DD
ODISSE DD (A4335)
KK VELEBIRO
6
Ela Volčanšek
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
KK PR` KRAL
7
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
8
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
9
Živa Šefman
A4496
TOP BALOU D'OR
TOP BALOU D'OR (A4496)
KK GIBANJE
10
Saša Malenković
A4310
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK (A4310)
KK VELENJE
11
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1
QUICK STAR #1 (A3136)
KK VELENJE
12
Gorazd Kranjc
A3933
QUANAAN
QUANAAN (A3933)
KK VELENJE
13
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
CHICAGO (A3395)
KK VELENJE
14
Minea Mikolič
A3308
DAMARA
DAMARA (A3308)
ŠD Hiša konj
15
Aglaia Bechmann
Z3348
CROONER DE LA PIERRE Z
CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)
AVSTRIJA
16
Tija Vajde
A2782
DORA
DORA (A2782)
KK CELJE
17
Hana Zor
A2897
AGGA
AGGA (A2897)
KK SUPRINN
18
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
19
Mia Grčman
A4224
CORTINA 244
CORTINA 244 (A4224)
KK VELEBIRO
21
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
KK SLOVENJ GRADEC
25
Robi Skaza
A4185
ACASSENDER - L' AURORA
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
KK VELENJE
26
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT
CHECK ME OUT (A4299)
KD CABALLUS
27
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA
ALYNA (A3286)
KK GIBANJE
28
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY
ASG DARCY (A4268)
KD CABALLUS
29
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
30
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L
NATURELLE L (A3819)
KK SLOVENJ GRADEC
31
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS
HERMES DE PARIS (A4036)
ŠD Titani Ljubljana
32
Neža Patricija Podlogar
A4510
GUUS VGH
GUUS VGH (A4510)
KK GIBANJE
33
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS
NO LIMITS (A3984)
KK GIBANJE
34
Lana Oblak
A4302
TWIZY
TWIZY (A4302)
KK VELEBIRO
35
Nika Mikolič
A4292
LADY LAVENDER
LADY LAVENDER (A4292)
KK KARLO - Maribor
36
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU
LAZYBATUSU (A3626)
KK KARLO - Maribor
37
Jaka Potočnik
A4435
CUBA LIBRE
CUBA LIBRE (A4435)
ŠD Titani Ljubljana
39
Iva Krijan Vuletić
Z3707
BACARDY
BACARDY (Z3707)
HRVAŠKA
40
Magdalena Vardić
Z3730
VYTEZ
VYTEZ (Z3730)
HRVAŠKA
41
Robert Kučer
A4554
AROUETTE APN
AROUETTE APN (A4554)
ŠD Konjeniški center Celje
42
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
43
Lucija Sovič
A4492
INDY
INDY (A4492)
KK VELEBIRO
45
Nika Gačnik
A3625
COLOSSEUM B
COLOSSEUM B (A3625)
KK KARLO - Maribor
46
Tamara Hočevar
A4303
MAESTRAL
MAESTRAL (A4303)
KK VELEBIRO
47
Mario Tschaitschmann
Z3516
JAMAIKA DE JANEIRO
JAMAIKA DE JANEIRO (Z3516)
AVSTRIJA
48
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z
AGANICA Z (A4380)
KK VELENJE
49
Žiga Oven
A4482
CLARTENDRO
CLARTENDRO (A4482)
ŠD Titani Ljubljana
50
Zoran Käfer
A4452
JOLIE CLARA DKS
JOLIE CLARA DKS (A4452)
KK HIPODROM KAMNICA
51
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
52
Matic Rogič
A4350
HARRY POTTER
HARRY POTTER (A4350)
ŠD Hiša konj
53
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
= DNF
NazajBack