ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

136. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 36.39

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Število tekmovalcevNumber of competitors: 33

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
AVSTRIJA
2
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22
DJANGO 22 (A4385)
KK CELJE
3
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W
KIRA W (A4333)
ŠD Hiša konj
6
Jaka Potočnik
A4170
Q-CALYPSO
Q-CALYPSO (A4170)
ŠD Titani Ljubljana
8
Katarina Fišer
A3307
CAMARO
CAMARO (A3307)
ŠD Hiša konj
9
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI
CACHAREL VI (A3753)
KK HIPODROM KAMNICA
10
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS
NO LIMITS (A3984)
KK GIBANJE
11
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS
HERMES DE PARIS (A4036)
ŠD Titani Ljubljana
12
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA
KASHIDRA (A3260)
KK Brdo pri Ihanu
13
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS
LEONIDAS (A3975)
KK KARLO - Maribor
14
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
15
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ARYA STARK (A3867)
KK VELEBIRO
16
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J
CAMPARI-J (A3871)
KK VELEBIRO
17
Lana Vališer
A3079
CALCAR
CALCAR (A3079)
KK KARLO - Maribor
18
Eva Golubiček
Z3237
CHICO`S GOLD
CHICO`S GOLD (Z3237)
HRVAŠKA
19
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
KD CABALLUS
20
Lucija Sovič
A3961
HARWEY
HARWEY (A3961)
KK VELEBIRO
21
Špela Kocbek
A4118
CHICO 2
CHICO 2 (A4118)
KK HIPODROM KAMNICA
22
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
23
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL
CLEARTOL (A3999)
KD CABALLUS
24
Daša Petrovčič
A2987
UNBEATABLE PRINCESS
UNBEATABLE PRINCESS (A2987)
KK GIBANJE
25
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
26
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
27
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA
PM AROSA (A4176)
KK Stožice Ljubljana
28
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH
NIXON FROST PSH (A4234)
KK PARK SAVA
29
Aleš Štribl
A3781
CASALI
CASALI (A3781)
KK Brdo pri Ihanu
30
Kristina Grilec Emer
Z3239
LUCKY VAN DE KAAI Z
LUCKY VAN DE KAAI Z (Z3239)
HRVAŠKA
31
Josip Jadrijević
Z3731
NADEA
NADEA (Z3731)
HRVAŠKA
33
Eva Jeram
A4194
CARRESSA
CARRESSA (A4194)
ŠD Titani Ljubljana
34
Dora Stvarnik
A3376
QUIDADO
QUIDADO (A3376)
KK CELJE
35
Robi Skaza
A3140
DA VINCI
DA VINCI (A3140)
KK VELENJE
36
Ajda Golob
A3273
HOLLANDE DE MUZE B
HOLLANDE DE MUZE B (A3273)
KK VELENJE
37
Ivan Racić
Z3729
NASHVILLE
NASHVILLE (Z3729)
HRVAŠKA
= DNF
= DNS
NazajBack