ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0823

5. tekma

Licence A in L

Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: ga. Nataša Gorišek. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta

Število tekmovalcev: 31

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Nina Obrovnik
A4362
CRON (A4362)
CRON
KK KARLO - Maribor
2
Sara Petrovič
A4290
CADEAU DE BEAUTY (A4290)
CADEAU DE BEAUTY
KK KRKA - Grm Novo mesto
3
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
HONDURAS DE JANEIRO
AVSTRIJA
4
Jaka Potočnik
A4157
COURAGE B (A4157)
COURAGE B
ŠD Titani Ljubljana
5
Žak Fajdiga
A4125
JACK (A4125)
JACK
KK VELENJE
6
Saša Malenković
A4310
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK (A4310)
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK
KK VELENJE
7
Klara Mirnik
A4311
SAARTJE VAN HET ROZENVELD (A4311)
SAARTJE VAN HET ROZENVELD
KK VELENJE
9
Gloria Dolenc Lorger
A3479
UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)
UCCELLO DE LA BASTIDE
ŠD Titani Ljubljana
10
Petra Bujan
Z3510
STELLA (Z3510)
STELLA
HRVAŠKA
11
Robert Kučer
A4236
RABAN (A4236)
RABAN
KK VELENJE
12
Mateo Seferović
A3631
LA PAZ (A3631)
LA PAZ
HRVAŠKA
13
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22 (A4385)
DJANGO 22
KK CELJE
14
Eva Sekula
A1852
SAMBA (A1852)
SAMBA
ŠD Titani Ljubljana
15
Dora Stvarnik
A4095
FLOWIT ISRIWICA (A4095)
FLOWIT ISRIWICA
KK CELJE
16
Taja Ošlovnik
A2782
DORA (A2782)
DORA
KK CELJE
17
Pia Jakop
A3772
PINA SANJA (A3772)
PINA SANJA
KK KARLO - Maribor
18
Urša Rangus
A4070
GENY (A4070)
GENY
KK VELEBIRO
19
Nika Matelič
A3806
IMAR SINO (A3806)
IMAR SINO
KK SUPRINN
20
Katarina Fišer
A3307
CAMARO (A3307)
CAMARO
ŠD Hiša konj
21
Ana Opresnik
A3549
CORTEZ (A3549)
CORTEZ
KK Urh Bauman
22
Gregor Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO (A4215)
ZSAKAI PERSEO
KK Stožice Ljubljana
24
Juna Kešelj Djokovič
A4165
CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)
CARTHAGO'S LUCKY MIRA
KK Stožice Ljubljana
26
Alicija Matkovič
A3777
OXANA (A3777)
OXANA
ŠD Titani Ljubljana
27
Isabella Url
Z3500
IT'S A CENTOLIKE S (Z3500)
IT'S A CENTOLIKE S
AVSTRIJA
28
Taja Turel
Z3479
A.M.B. ZORRO (Z3479)
A.M.B. ZORRO
KK PR` KRAL
29
Daša Petrovčič
A3391
CARIBO (A3391)
CARIBO
KK GIBANJE
30
Neža Podlogar
A4126
ELIS (A4126)
ELIS
KK GIBANJE
31
Neža Novak
A3535
NAKITA (A3535)
NAKITA
KD CABALLUS
32
Zala Levičnik
A4181
LAMBRUSCO (A4181)
LAMBRUSCO
KK GIBANJE
33
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ (A4305)
MY PLE SZ
KK VELENJE
34
Anthea Lorber
Z3413
CALCOURT RHODESIA (Z3413)
CALCOURT RHODESIA
KK VELENJE
= DNF
= DNS
Nazaj