Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

44. tekmacompetiton

DP AMATERJI - FINALE

KategorijaCategory: L/Ma TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga.Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta. g. Ervin Čas. ga. Alenka Keršič (TD)

Število tekmovalcevNumber of competitors: 33

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Mihael Kovačič
A4402
CORNET CASDOR
CORNET CASDOR (A4402)
KK KARLO - Maribor
2
Anja Kanjir
Z3733
1974 FARFALLINA
1974 FARFALLINA (Z3733)
HRVAŠKA
3
Tea Keluc
A4235
DEE DEE Z
DEE DEE Z (A4235)
KK VELEBIRO
4
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
5
Eva Gorišek
A4092
HEART OF STEEL
HEART OF STEEL (A4092)
KK VELENJE
6
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
ŠD Hiša konj
7
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
8
Živa Jarh
A3645
DSQUARED
DSQUARED (A3645)
KK Stožice Ljubljana
9
Tija Kocjan
A4135
NUBALOUNO XIII
NUBALOUNO XIII (A4135)
KK KARLO - Maribor
10
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH
NIXON FROST PSH (A4234)
KK PARK SAVA
11
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC
Q-OLYMPIC (A4210)
KK VELEBIRO
12
Živa Kavčič Roškar
A4414
MARTINI BELLINI
MARTINI BELLINI (A4414)
KK VELEBIRO
13
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS
LEONIDAS (A3975)
KK KARLO - Maribor
14
Zala Levičnik
A4370
CONTE
CONTE (A4370)
KK GIBANJE
15
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS
HERMES DE PARIS (A4036)
ŠD Titani Ljubljana
16
Trina Tekavc
Z3656
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z (Z3656)
KK GIBANJE
17
Tjaša Zaplotnik
A4167
QUERCUS
QUERCUS (A4167)
KK Brdo pri Ihanu
18
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
19
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA
CASANOVA (A3995)
KK Stožice Ljubljana
20
Nika Gačnik
A3625
COLOSSEUM B
COLOSSEUM B (A3625)
KK KARLO - Maribor
21
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
CHICAGO (A3395)
KK VELENJE
22
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA
PM AROSA (A4176)
KK Stožice Ljubljana
23
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ARYA STARK (A3867)
KK VELEBIRO
24
Jaka Potočnik
A4170
Q-CALYPSO
Q-CALYPSO (A4170)
ŠD Titani Ljubljana
25
Katarina Fišer
A3307
CAMARO
CAMARO (A3307)
ŠD Hiša konj
26
Lana Vališer
A3079
CALCAR
CALCAR (A3079)
KK KARLO - Maribor
27
Živa Kukman
A4209
KING BALOUBET
KING BALOUBET (A4209)
KK VELEBIRO
28
Tamara Kranjc
A3569
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569)
KK VELENJE
29
Aleš Štribl
A3781
CASALI
CASALI (A3781)
KK Brdo pri Ihanu
30
Hana Šifrer
A4171
CARLA LOU
CARLA LOU (A4171)
ŠD Titani Ljubljana
31
Lucija Sovič
A3961
HARWEY
HARWEY (A3961)
KK VELEBIRO
32
Vitan Orr Lesar
A3912
ARONA
ARONA (A3912)
KK VELEBIRO
33
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA
KASHIDRA (A3260)
KK Brdo pri Ihanu
= DNF
NazajBack