Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

49. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga.Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta. g. Ervin Čas. ga. Alenka Keršič (TD)

Število tekmovalcevNumber of competitors: 32

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Lea Senica
A3901
EMG CASCADA 2
EMG CASCADA 2 (A3901)
KK PR` KRAL
2
Iza Čater
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
3
Vitan Orr Lesar
A4602
WALKYRIE
WALKYRIE (A4602)
KK VELEBIRO
4
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ŠD Hiša konj
5
Ana Edelbaher
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
ŠD Hiša konj
6
Matej Bertoncelj
Z3634
Q-KHAN
Q-KHAN (Z3634)
KK Stožice Ljubljana
7
Juna Kešelj Djokovič
A4321
BALERA
BALERA (A4321)
KK Stožice Ljubljana
8
Urban Stupan
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
9
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
10
Katarina Maruša Bahovec
A4145
TYSON
TYSON (A4145)
ŠD Titani Ljubljana
11
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA
K-GENOVA (A4069)
ŠD Titani Ljubljana
12
Zoja Gioahin
A3797
CAPRI D
CAPRI D (A3797)
ŠD Titani Ljubljana
13
Eva Sekula
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
14
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT''
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
ŠD Titani Ljubljana
15
Lara Cej
A4459
SCREWDRIVER
SCREWDRIVER (A4459)
ŠD Konjeniški center Celje
16
Pika Kaja Sameja
A3472
OBI ONE
OBI ONE (A3472)
KK HIPODROM KAMNICA
17
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
18
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
19
Ela Volčanšek
A4573
GALVIN
GALVIN (A4573)
KK PR` KRAL
20
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
21
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA
CANNABIS SATIVA (A3640)
KK PR` KRAL
22
Mariia Koshurnikova
A4219
HABCSOK
HABCSOK (A4219)
ŠD Titani Ljubljana
23
Gea Jakelj
A4603
N-CUBERTHA XH
N-CUBERTHA XH (A4603)
KK PR` KRAL
24
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
25
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
26
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA
AQUILLEA (A4085)
KK Stožice Ljubljana
27
Patricia Medija
A3893
DESCARO
DESCARO (A3893)
ŠD Titani Ljubljana
28
Ela Cizej
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
29
Nina Zupančič
A4497
IVOIRE D'ISIGNY
IVOIRE D'ISIGNY (A4497)
KK Stožice Ljubljana
30
Vitan Orr Lesar
Z3492
S-FALCO
S-FALCO (Z3492)
KK VELEBIRO
31
Rebeka Rožmanec
Z3477
SILVER STAR
SILVER STAR (Z3477)
KK VELEBIRO
32
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
= DNF
NazajBack