Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

7. tekmacompetiton

DP ML. MLADINCI - 1. tekma in odprta tekma

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga.Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta. g. Ervin Čas. ga. Alenka Keršič (TD)

Število tekmovalcevNumber of competitors: 45

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Naja Rifelj
A3107
COLINO
COLINO (A3107)
KK PR` KRAL
2
Taja Ošlovnik
A2782
DORA
DORA (A2782)
ŠD Hiša konj
3
Nika Fijavž
A3525
CINTIA
CINTIA (A3525)
KK CELJE
4
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
5
Mia Jašić
A4408
CAPRISTO 3
CAPRISTO 3 (A4408)
KK KARLO - Maribor
6
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL
CLEARTOL (A3999)
KD CABALLUS
7
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
8
Ela Volčanšek
A4539
EMG IMPALA STAR
EMG IMPALA STAR (A4539)
KK PR` KRAL
9
Taja Turel
A4018
LOIS LANE
LOIS LANE (A4018)
ŠD Hiša konj
10
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
11
Mišel Turkuš
A3753
CACHAREL VI
CACHAREL VI (A3753)
KK HIPODROM KAMNICA
12
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU
LAZYBATUSU (A3626)
KK KARLO - Maribor
13
Lena Škrjanec
A4453
ROYAL STAR
ROYAL STAR (A4453)
ŠD Konjeniški center Celje
14
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA
KAROLA (A4144)
KK PR` KRAL
15
Minea Mikolič
A3308
DAMARA
DAMARA (A3308)
ŠD Hiša konj
16
Gloria Panikvar
Z2660
ENIGMA
ENIGMA (Z2660)
KK HIPODROM KAMNICA
17
Kim Gorc
A3618
QUINDILLO Z
QUINDILLO Z (A3618)
KK KARLO - Maribor
18
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
19
Pia Rojko
A4076
INFINITY P
INFINITY P (A4076)
ŠD Konjeniški center Celje
20
Robi Skaza
A4185
ACASSENDER - L' AURORA
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
KK VELENJE
21
Lucija Sovič
A4492
INDY
INDY (A4492)
KK VELEBIRO
22
Maruša Manca Možgan
Z3740
AKD FEROCIOUS
AKD FEROCIOUS (Z3740)
KK VELEBIRO
23
Tomaž Laufer
A4525
QRIGHT THINDER SWIPE
QRIGHT THINDER SWIPE (A4525)
KK VELEBIRO
24
Petra Brezovac
Z3651
COCKPIT B
COCKPIT B (Z3651)
HRVAŠKA
25
Mia Grčman
A4224
CORTINA 244
CORTINA 244 (A4224)
KK VELEBIRO
26
Izabela Požar
A3134
ARIEL-B
ARIEL-B (A3134)
ŠD Titani Ljubljana
27
Vanja Cizel
Z3650
KADIRA 6
KADIRA 6 (Z3650)
HRVAŠKA
28
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
29
Alexandra Minnozzi
A4290
CADEAU DE BEAUTY
CADEAU DE BEAUTY (A4290)
KK VELEBIRO
30
Robert Kučer
A4554
AROUETTE APN
AROUETTE APN (A4554)
ŠD Konjeniški center Celje
31
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
32
Robi Skaza
A4550
ARROW
ARROW (A4550)
KK VELENJE
33
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
34
Lea Šarić
A3826
FOR HEIN M
FOR HEIN M (A3826)
ŠD Konjeniški center Celje
35
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI
CELLESTOKI (A4513)
KD CABALLUS
36
Gloria Dolenc Lorger
A3479
UCCELLO DE LA BASTIDE
UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)
ŠD Titani Ljubljana
37
Gea Jakelj
A4440
ČARLI PJP
ČARLI PJP (A4440)
KK PR` KRAL
38
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
39
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
KK SLOVENJ GRADEC
40
Tiana Hlebanja
A4426
CATALINA
CATALINA (A4426)
ŠD Titani Ljubljana
41
Neža Novak
A3963
GAILLANT
GAILLANT (A3963)
KD CABALLUS
42
Maša Turkuš Trbuc
A4411
PEARL PODKEV
PEARL PODKEV (A4411)
KK HIPODROM KAMNICA
43
Vita Žerak Novak
A3542
EMG ENORA
EMG ENORA (A3542)
KK GIBANJE
44
Robi Skaza
A4480
NARCOTIQUE FLEUR
NARCOTIQUE FLEUR (A4480)
KK VELENJE
45
Tea Keluc
A4398
DEXTER Z
DEXTER Z (A4398)
KK VELEBIRO
= DNF
NazajBack