ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0923

112. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 12.13

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 274.1.5.3

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. ga. LedaSelan

Število tekmovalcevNumber of competitors: 27

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Matic Rogič
A4134
HEARTBEAT (A4134)
HEARTBEAT
ŠD Hiša konj
2
Andraž Cijan Brkič
A4313
CASSIOPEIA 129 (A4313)
CASSIOPEIA 129
KK VELEBIRO
3
Jan Špiljak
A4067
DEJA VU DE ELIE Z (A4067)
DEJA VU DE ELIE Z
KK VELENJE
4
Klara Kolbezen
A4223
GINGER Z (A4223)
GINGER Z
KK KARLO - Maribor
5
Pika Ambrožič
A4147
DON CAMILLO (A4147)
DON CAMILLO
KK HIPODROM KAMNICA
6
Tija Kocjan
A4135
NUBALOUNO XIII (A4135)
NUBALOUNO XIII
KK KARLO - Maribor
7
Katarina Julija Pipan
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
KK PR` KRAL
8
Zoja Vogelnik
A4263
VENEZIA (A4263)
VENEZIA
KK HIPODROM KAMNICA
9
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS (A4036)
HERMES DE PARIS
ŠD Titani Ljubljana
10
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO (A3910)
POCO LOCO
ŠD Titani Ljubljana
11
Martin Marinkovič
A4252
DINKY TOY 111 Z (A4252)
DINKY TOY 111 Z
KK KRAS
12
Robert Bombek
A3998
CHRISTOPHER (A3998)
CHRISTOPHER
KK VELEBIRO
13
Žiga Oven
A4194
CARRESSA (A4194)
CARRESSA
ŠD Titani Ljubljana
14
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J (A3871)
CAMPARI-J
KK VELEBIRO
15
Aljaž Drašler
A4196
KIF SD (A4196)
KIF SD
KK VELEBIRO
16
Lina Rojko
A4274
ROMANA (A4274)
ROMANA
ŠD Titani Ljubljana
17
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI (A3753)
CACHAREL VI
KK HIPODROM KAMNICA
18
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA (A3995)
CASANOVA
KK Stožice Ljubljana
19
Ante Šimleša
Z2955
L AURORA (Z2955)
L AURORA
HRVAŠKA
20
Eva Imenšek
A3242
CALLAY (A3242)
CALLAY
KK KARLO - Maribor
21
Rebeka Rožmanec
A3820
CONUS G.I.H. (A3820)
CONUS G.I.H.
KK VELEBIRO
22
Birgit Peintner
Z3527
BALOUBET'S DIAMOND (Z3527)
BALOUBET'S DIAMOND
AVSTRIJA
23
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
ŠD Titani Ljubljana
24
Živa Kukman
A4209
KING BALOUBET (A4209)
KING BALOUBET
KK VELEBIRO
25
Boštjan Bizjak
A4132
SKYLINE K (A4132)
SKYLINE K
KK SUPRINN
26
Robi Skaza
A4056
LINOOR (A4056)
LINOOR
KK VELENJE
27
Ajda Golob
A3542
EMG ENORA (A3542)
EMG ENORA
KK VELENJE
= DNF
= DNS
NazajBack