ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0923

38. tekmacompetiton

Odprta tekma

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.1.5.3

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. ga. LedaSelan

Število tekmovalcevNumber of competitors: 37

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Urh Bauman
A4243
SWEET GIRL 13 (A4243)
SWEET GIRL 13
KK VELENJE
2
Tina Bauman Hartner
A3509
JAMILA (A3509)
JAMILA
KK Urh Bauman
3
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
DJIBOUTI DE LA POMME
KK SLOVENJ GRADEC
4
Julija Černota
A4140
BALTAZAR (A4140)
BALTAZAR
ŠD Titani Ljubljana
5
Bernard Bregant
A4089
A.M.B. GENERAL CUSTER (A4089)
A.M.B. GENERAL CUSTER
KK KARLO - Maribor
6
Štefan Krpič
A3773
GREYFORTH (A3773)
GREYFORTH
KK KAS
7
Lara Ogrinc
A3762
CESARICA (A3762)
CESARICA
KK VELEBIRO
8
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA (A3286)
ALYNA
KK GIBANJE
10
Daša Smlatič
Z3529
CORNET'S KILLY DS Z (Z3529)
CORNET'S KILLY DS Z
KK KAS
11
Žak Fajdiga
A4125
JACK (A4125)
JACK
KK VELENJE
12
Gaja Tušek
A3136
QUICK STAR #1 (A3136)
QUICK STAR #1
KK VELENJE
13
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ (A4305)
MY PLE SZ
KK VELENJE
14
Zala Arlič
A4309
CERSEI (A4309)
CERSEI
KK VELENJE
16
Saša Malenković
A4310
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK (A4310)
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK
KK VELENJE
17
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL (A3999)
CLEARTOL
KD CABALLUS
18
Tamara Hočevar
A4302
TWIZY (A4302)
TWIZY
KK VELEBIRO
19
Živa Kavčič Roškar
A4414
MARTINI BELLINI (A4414)
MARTINI BELLINI
KK VELEBIRO
20
Pia Caroline Adamič
A3247
CORIANA (A3247)
CORIANA
ŠD Titani Ljubljana
21
Tinkara Škrinjar
A4187
CHIN TIN TIN (A4187)
CHIN TIN TIN
KK HIPODROM KAMNICA
22
Sara Steblovnik Burger
A3897
DALILA 2 (A3897)
DALILA 2
KK VELENJE
23
Urša Rangus
A4070
GENY (A4070)
GENY
KK VELEBIRO
24
Manca Horvat
A2872
CARAT II (A2872)
CARAT II
ŠD Titani Ljubljana
25
Karin Kaja Pouh
A3609
GRANDE JR (A3609)
GRANDE JR
ŠD Titani Ljubljana
26
Izabela Požar
A3134
ARIEL-B (A3134)
ARIEL-B
ŠD Titani Ljubljana
27
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS (A3984)
NO LIMITS
KK GIBANJE
28
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA (A4069)
K-GENOVA
ŠD Titani Ljubljana
29
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W (A4333)
KIRA W
ŠD Hiša konj
30
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22 (A4385)
DJANGO 22
KK CELJE
31
Ema Prinčič
A3777
OXANA (A3777)
OXANA
ŠD Titani Ljubljana
32
Janez Avšič
A4324
FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)
FENOLIT D.D. CANVIK
KK VELENJE
33
Urh Bauman
A4267
TONKA UB (A4267)
TONKA UB
KK VELENJE
34
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA (A4176)
PM AROSA
KK Stožice Ljubljana
35
Neli Slapar
A2750
BALLERINA S BOY (A2750)
BALLERINA S BOY
KK SLOVENJ GRADEC
36
Nastja Udovč
A4131
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
CALTRA CELTIC TWIST
KK VELEBIRO
37
Birgit Peintner
Z3528
BLUEBERRY (Z3528)
BLUEBERRY
AVSTRIJA
38
Gloria Dolenc Lorger
A3479
UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)
UCCELLO DE LA BASTIDE
ŠD Titani Ljubljana
39
Aglaia Bechmann
Z3348
CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)
CROONER DE LA PIERRE Z
AVSTRIJA
= DNF
= DNS
NazajBack