ŠD KCC in KK Velebiro

TurnirTournament 1022

14. tekmacompetiton

POKAL SLOVENIJE OTROCI in odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Tajda Bosio. g. Ervin Čas

Število tekmovalcevNumber of competitors: 52

#
JAHAČRIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Kaja Kropec
A3853
KENDY
KENDY (A3853)
ŠD Konjeniški center Celje
2
Mia Jašič
A3797
CAPRI D
CAPRI D (A3797)
KK GIBANJE
3
Ela Volčanšek
A2899
DORILENE DELLA CACCIA
DORILENE DELLA CACCIA (A2899)
KK PR` KRAL
4
Gaja Rangus Grivec
A2768
SAMANTHA
SAMANTHA (A2768)
KK VELEBIRO
5
Pia Rojko
A3490
APOLLO
APOLLO (A3490)
ŠD Konjeniški center Celje
6
Ajda Markošek
A4220
LEVITATE
LEVITATE (A4220)
KD CABALLUS
7
Lena Škrjanec
A3943
TANGO
TANGO (A3943)
ŠD Konjeniški center Celje
8
Iza Kovačič
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK SUPRINN
9
Mark Gabrijelčič
A2138
CALIDO
CALIDO (A2138)
ŠD Titani Ljubljana
10
Aria Pintar
A3650
MEGGI
MEGGI (A3650)
KD CABALLUS
11
Štefan Krpič
A3938
ANTIGUA BEACH
ANTIGUA BEACH (A3938)
KK SUPRINN
12
Jaka Potočnik
A3893
DESCARO
DESCARO (A3893)
ŠD Titani Ljubljana
13
Julija Levičnik
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
14
Hana Štusaj
A3851
PANDORA
PANDORA (A3851)
KK SLOVENJ GRADEC
15
Kaja Kastelic
A3873
GRAND MOON DEL TIGLIO
GRAND MOON DEL TIGLIO (A3873)
ŠD Titani Ljubljana
16
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
17
Karmen Osvald
A2710
LEADER NR
LEADER NR (A2710)
KK PR` KRAL
18
Josefina Prislan Urek
A3945
CONTRADA R
CONTRADA R (A3945)
ŠD Konjeniški center Celje
19
Nikoleta Grubač
A4045
F-CORONA
F-CORONA (A4045)
ŠD Titani Ljubljana
20
Ela Zorčič
A2034
CHAMPAIGNE
CHAMPAIGNE (A2034)
ŠD Titani Ljubljana
21
Tea Keluc
A4235
DEE DEE Z
DEE DEE Z (A4235)
KK VELEBIRO
22
Uroš Stoisavljević
Z3337
PRALINE
PRALINE (Z3337)
KK VELEBIRO
23
Lana Špan
A4231
JUST COME ON
JUST COME ON (A4231)
ŠD Titani Ljubljana
24
Lana Jana Halužan Sagadin
A3401
INARO
INARO (A3401)
KK Urh Bauman
25
Eva Katarina Pavšer
A2536
ROCCO I
ROCCO I (A2536)
KK CELJE
26
Karin Jošt
A2982
LEXI
LEXI (A2982)
KK CELJE
27
Aneli Vodovnik
A3485
W-ŠTUNFA
W-ŠTUNFA (A3485)
KK CELJE
28
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
30
Zala Žnidarič
A4136
JULY
JULY (A4136)
KK CELJE
31
Tanaja Teržan
A2601
VISSY
VISSY (A2601)
ŠD Konjeniški center Celje
32
Alicija Matkovič
A4193
JOY TOY
JOY TOY (A4193)
ŠD Titani Ljubljana
33
Urh Bauman
A4104
SIOX VON PACHERN
SIOX VON PACHERN (A4104)
KK Urh Bauman
34
Zala Kresse
A3132
QUINS
QUINS (A3132)
ŠD Konjeniški center Celje
35
Pia Deučman
A3564
F. RAMINO M
F. RAMINO M (A3564)
ŠD Hiša konj
36
Lara Ana Kolarič
A4214
DALABA Z
DALABA Z (A4214)
KK KRKA - Grm Novo mesto
37
Eva Sekula
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
38
Maks Sekula
A4146
FELL ME
FELL ME (A4146)
ŠD Titani Ljubljana
39
Manca Horvat
A2872
CARAT II
CARAT II (A2872)
KK PIP
40
Patricia Medija
A3893
DESCARO
DESCARO (A3893)
ŠD Titani Ljubljana
41
Ana Dermastja
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
42
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
43
Živa Šefman
Z3334
Q-INFINITY
Q-INFINITY (Z3334)
KK GIBANJE
44
Gorazd Kranjc
A3933
QUANAAN
QUANAAN (A3933)
KK VELENJE
45
Anja Gujt
A3722
ARMAGEDON
ARMAGEDON (A3722)
KK Urh Bauman
46
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA
K-GENOVA (A4069)
ŠD Titani Ljubljana
47
Alina Levstek
A4154
C` EST LA VIE
C` EST LA VIE (A4154)
ŠD Titani Ljubljana
48
Anja Lorber
A4243
SWEET GIRL 13
SWEET GIRL 13 (A4243)
JK MARIBOR
49
Eva Cepec
A3294
HIGHLIGHT
HIGHLIGHT (A3294)
KK VELENJE
50
Lana Oblak
A3819
NATURELLE L
NATURELLE L (A3819)
KK VELEBIRO
51
Jaka Potočnik
A4157
COURAGE B
COURAGE B (A4157)
ŠD Titani Ljubljana
52
Gea Jakelj
A3692
JORDY
JORDY (A3692)
KK PR` KRAL
54
Lena Grasselli
Z3341
BEST OF ALL
BEST OF ALL (Z3341)
KK VELENJE
= DNF
NazajBack