KK Hipodrom Kamnica Maribor

Turnir 1123

42. tekma

Tekmovalci z licencami L do S - AMATERSKI POKAL

Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: ga. Martina Planinc. g. Slavek Vašek. ga. Tajda Bosio

Število tekmovalcev: 29

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Eva Gorišek
A4092
HEART OF STEEL (A4092)
HEART OF STEEL
KK VELENJE
2
Laura Lopert
Z3154
VANGUARD 1 (Z3154)
VANGUARD 1
KK HIPODROM KAMNICA
3
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON (A3816)
VIADUC DE MEHON
KK GIBANJE
4
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI (A3753)
CACHAREL VI
KK HIPODROM KAMNICA
5
Aglaia Bechmann
Z3348
CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)
CROONER DE LA PIERRE Z
AVSTRIJA
6
Živa Jarh
A3645
DSQUARED (A3645)
DSQUARED
ŠD Titani Ljubljana
7
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS (A4036)
HERMES DE PARIS
ŠD Titani Ljubljana
8
Vita Sirovina Dvornik
A4057
DEL REY Z (A4057)
DEL REY Z
KK VELENJE
9
Nika Turk
A3957
CICERON B (A3957)
CICERON B
KK HIPODROM KAMNICA
10
Neža Potočnik
A3977
K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)
K-STAR VD DUVELSHOEVE
KK VELEBIRO
11
Lana Vališer
A3079
CALCAR (A3079)
CALCAR
KK KARLO - Maribor
12
Zoja Vogelnik
A4263
VENEZIA (A4263)
VENEZIA
KK HIPODROM KAMNICA
13
Hana Zor
A2897
AGGA (A2897)
AGGA
KK SUPRINN
14
Katarina Julija Pipan
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
KK PR` KRAL
15
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE (A4183)
SPECIAL ONE
KK GIBANJE
16
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO (A3910)
POCO LOCO
ŠD Titani Ljubljana
17
Patricija Povše
A3125
CAMBO (A3125)
CAMBO
KD CABALLUS
18
Pia Rojko
A4076
INFINITY P (A4076)
INFINITY P
ŠD Konjeniški center Celje
19
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T (A3941)
ODAMIAAN T
KK HIPODROM KAMNICA
20
Aljaž Drašler
A4196
KIF SD (A4196)
KIF SD
KK VELEBIRO
21
Robert Krajnc
A3330
RIHANNA (A3330)
RIHANNA
KK VELENJE
22
Tanit Baukman
Z3542
Q-SIEBEN (Z3542)
Q-SIEBEN
KK HIPODROM KAMNICA
23
Alma Homar
Z3409
FLETCHER (Z3409)
FLETCHER
HRVAŠKA
24
Kristina Zubac
Z3551
BALENCIANA K (Z3551)
BALENCIANA K
HRVAŠKA
25
Filip Rožmarić
Z3548
CONTRADOR R (Z3548)
CONTRADOR R
HRVAŠKA
26
Matic Rogič
A4134
HEARTBEAT (A4134)
HEARTBEAT
ŠD Hiša konj
27
Jan Letonja
A3975
LEONIDAS (A3975)
LEONIDAS
KK KARLO - Maribor
28
Ajda Golob
A3542
EMG ENORA (A3542)
EMG ENORA
KK VELENJE
29
Ana Pungeršek
A4216
SPIELZEUG (A4216)
SPIELZEUG
KK KARLO - Maribor
= DNF
= DNS
Nazaj