ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

18. tekma

90 cm - odprta tekma

Kategorija: A0 Tabela: A Člen: 238.1.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek

Število tekmovalcev: 35

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Matic Rogič
A4350
HARRY POTTER (A4350)
HARRY POTTER
ŠD Hiša konj
2
Urh Bauman
A4266
VASARI U.B. (A4266)
VASARI U.B.
KK VELENJE
3
Eva Zupančič
A4181
LAMBRUSCO (A4181)
LAMBRUSCO
KK GIBANJE
4
Aljaž Drašler
Z3492
S-FALCO (Z3492)
S-FALCO
KK VELEBIRO
5
Taja Tinka Pungrčar
A4013
BEAU JM JUNIOR Z (A4013)
BEAU JM JUNIOR Z
ŠD Titani Ljubljana
6
Ina Vidmar
A3807
DEBSY (A3807)
DEBSY
KK VELEBIRO
7
Eva Katarina Pavšer
A2536
ROCCO I (A2536)
ROCCO I
KK CELJE
8
Petra Plevel
A4193
JOY TOY (A4193)
JOY TOY
ŠD Titani Ljubljana
9
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
10
Živa Prunk
A4287
RED ALERT (A4287)
RED ALERT
KD Piramida
11
Ines Kropič
A3336
LEAVING LAS VEGAS (A3336)
LEAVING LAS VEGAS
KK KARLO - Maribor
13
Emma Matjašič Komar
Z3301
CONDY (Z3301)
CONDY
KK KARLO - Maribor
14
Sintia Marič
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
15
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
16
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
17
Jan Špiljak
A4425
IBESSIN DE MARKIZ (A4425)
IBESSIN DE MARKIZ
KK VELENJE
18
Nina Zupančič
A4297
MERI (A4297)
MERI
KK Stožice Ljubljana
19
Alja Draksler
A3544
MORE D`OR (A3544)
MORE D`OR
KK GIBANJE
20
Rok Peček
A4364
BLACK PEPPER (A4364)
BLACK PEPPER
ŠD Titani Ljubljana
21
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM (A3763)
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
22
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
VICTORIA S NIGHT ''BT''
ŠD Titani Ljubljana
23
Mišel Turkuš
A4277
MELODY NASH (A4277)
MELODY NASH
KK HIPODROM KAMNICA
24
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
CALTRA CELTIC TWIST
KD CABALLUS
25
Zoja Škoflanc
A2613
ACORDI (A2613)
ACORDI
KK HIPODROM KAMNICA
26
Minea Mikolič
A3308
DAMARA (A3308)
DAMARA
ŠD Hiša konj
27
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ARANYKAPU LASILIA
ŠD Hiša konj
28
Kaya Hojnik
Z3544
ZAPPATINA (Z3544)
ZAPPATINA
ŠD Hiša konj
29
Ana Edelbaher
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
GENTLY VD ZWINKHOEVE
ŠD Hiša konj
30
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
31
Ema Gorc
A3618
QUINDILLO Z (A3618)
QUINDILLO Z
KK SUPRINN
32
Ana Dermastja
A4181
LAMBRUSCO (A4181)
LAMBRUSCO
KK GIBANJE
33
Urh Bauman
A4264
VALENTINO U.B. (A4264)
VALENTINO U.B.
KK VELENJE
34
Larisa Koštomaj
A2663
VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)
VELEBIRO BERLINS BOY
ŠD Konjeniški center Celje
35
Maja Skarlovnik
A3804
PRISCILLA V (A3804)
PRISCILLA V
KD CABALLUS
36
Elisa Stadelmann
Z3553
LAURENTINO-B (Z3553)
LAURENTINO-B
AVSTRIJA
= DNF
Nazaj