ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

19. tekma

100 cm - odprta tekma

Kategorija: A1 Tabela: A Člen: 238.1.4

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek

Število tekmovalcev: 36

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Jan Špiljak
A4163
A.M.B. PRINCIPE III (A4163)
A.M.B. PRINCIPE III
KK VELENJE
2
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
3
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22 (A4385)
DJANGO 22
KK CELJE
4
Elisa Stadelmann
Z3553
LAURENTINO-B (Z3553)
LAURENTINO-B
AVSTRIJA
5
Eva Katarina Pavšer
A2536
ROCCO I (A2536)
ROCCO I
KK CELJE
6
Sintia Marič
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
7
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
8
Freja Kolenc
A3673
LANDINI DELLA VERDINA (A3673)
LANDINI DELLA VERDINA
KK VELEBIRO
9
Indi Šimleša
A3424
COMIC-K VAN T KATTENHEYE Z (A3424)
COMIC-K VAN T KATTENHEYE Z
HRVAŠKA
10
Ema Šuler
A4379
UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)
UP TO DATE PICOBELLO Z
KK VELENJE
11
Rok Peček
A4364
BLACK PEPPER (A4364)
BLACK PEPPER
ŠD Titani Ljubljana
12
Eva Pepel
A3928
CON MOTO (A3928)
CON MOTO
KK GIBANJE
13
Tea Keluc
A4398
DEXTER Z (A4398)
DEXTER Z
KK VELEBIRO
14
Lana Špan
A4231
JUST COME ON (A4231)
JUST COME ON
ŠD Titani Ljubljana
15
Eva Imenšek
A3850
BELVANA (A3850)
BELVANA
KK KARLO - Maribor
16
Layla Močnik
A3747
JUSTIN (A3747)
JUSTIN
ŠD Konjeniški center Celje
17
Nana Arh
A3393
CARROLL (A3393)
CARROLL
KD CABALLUS
18
Neža Saksida
A4248
ARIETTA - L'AURORA (A4248)
ARIETTA - L'AURORA
KD CABALLUS
19
Ula Hainšek
A3619
ZVONAS MAXIMUS (A3619)
ZVONAS MAXIMUS
KD CABALLUS
20
Jan Špiljak
Z3514
CANDY CRUSH KH (Z3514)
CANDY CRUSH KH
KK VELENJE
21
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
22
Pia Jakop
A3772
PINA SANJA (A3772)
PINA SANJA
KK KARLO - Maribor
23
Neža Novak
A3535
NAKITA (A3535)
NAKITA
KD CABALLUS
24
Ella Thaler Perovic
A3120
CHARLY (A3120)
CHARLY
ŠD Hiša konj
25
Tija Vašl
A4026
CESADO (A4026)
CESADO
KD CABALLUS
26
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM (A3763)
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
27
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD (A4327)
COUNTRY ROUD
KK Brdo pri Ihanu
28
Alja Draksler
A3544
MORE D`OR (A3544)
MORE D`OR
KK GIBANJE
29
Tomaž Tabernik
Z3509
A.M.B. LIBERO (Z3509)
A.M.B. LIBERO
KK VELEBIRO
31
Ana Opresnik
A3549
CORTEZ (A3549)
CORTEZ
KK Urh Bauman
32
Gregor Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO (A4215)
ZSAKAI PERSEO
KK Stožice Ljubljana
33
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z (A4380)
AGANICA Z
KK VELENJE
34
Ema Gorc
A3618
QUINDILLO Z (A3618)
QUINDILLO Z
KK SUPRINN
36
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
VICTORIA S NIGHT ''BT''
ŠD Titani Ljubljana
37
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
HONDURAS DE JANEIRO
AVSTRIJA
38
Tajda Bosio
A4349
USAIN DH Z (A4349)
USAIN DH Z
ŠD Konjeniški center Celje
= DNF
= DNS
Nazaj