ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

2. tekma

80 cm - odprta tekma

Kategorija: E2 Tabela: A Člen: 238.1.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek

Število tekmovalcev: 39

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Nike Lydia Mertelj
A4199
VITESSE (A4199)
VITESSE
ŠD Titani Ljubljana
2
Gaja Kropec
A3853
KENDY (A3853)
KENDY
ŠD Konjeniški center Celje
3
Tamara Bergant
Z3170
ANNAVEIGH DIAMOND (Z3170)
ANNAVEIGH DIAMOND
KK Stožice Ljubljana
4
Urh Bauman
A4265
VIVALDI U.B. (A4265)
VIVALDI U.B.
KK VELENJE
5
Jan Špiljak
Z3560
DENVER S (Z3560)
DENVER S
KK VELENJE
6
Nina Pangeršič
Z3564
GIPSY'S HEART (Z3564)
GIPSY'S HEART
KK SUPRINN
7
Zala Sladovič
A3206
DORINA (A3206)
DORINA
ŠD Konjeniški center Celje
8
Alja Krevs
Z3554
ULTRON (Z3554)
ULTRON
KK SLOVENJ GRADEC
9
Elisa Stadelmann
Z3516
JAMAIKA DE JANEIRO (Z3516)
JAMAIKA DE JANEIRO
AVSTRIJA
10
Nina Zupančič
A4297
MERI (A4297)
MERI
KK Stožice Ljubljana
11
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU (Z3565)
I LOVE YOU
KK KARLO - Maribor
12
Suzana Gorc
A4400
BLACKY (A4400)
BLACKY
KK SUPRINN
13
Tjaša Kobi
Z3549
ARROW (Z3549)
ARROW
KK VELENJE
14
Eva Gorišek
Z3550
CEVEN WITH ACEE Z (Z3550)
CEVEN WITH ACEE Z
KK VELENJE
15
Taja Tinka Pungrčar
A4013
BEAU JM JUNIOR Z (A4013)
BEAU JM JUNIOR Z
ŠD Titani Ljubljana
17
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA (A4085)
AQUILLEA
ŠD Titani Ljubljana
18
Matej Zobec
A4279
ROSA-LEE (A4279)
ROSA-LEE
KK KRKA - Grm Novo mesto
19
Karin Kranjc
A4275
ARON (A4275)
ARON
KK CELJE
20
Tija Vašl
A4026
CESADO (A4026)
CESADO
KD CABALLUS
21
Neža Novak
A3535
NAKITA (A3535)
NAKITA
KD CABALLUS
22
Maša Pavlin
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
23
Larisa Koštomaj
A2663
VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)
VELEBIRO BERLINS BOY
ŠD Konjeniški center Celje
24
Emma Matjašič Komar
Z3301
CONDY (Z3301)
CONDY
KK KARLO - Maribor
25
Lea Anderlič
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
26
Klara Poberžnik
Z3513
INFINITY DE MUZE (Z3513)
INFINITY DE MUZE
KK CELJE
27
Mišel Turkuš
A4277
MELODY NASH (A4277)
MELODY NASH
KK HIPODROM KAMNICA
28
Ines Kropič
A3336
LEAVING LAS VEGAS (A3336)
LEAVING LAS VEGAS
KK KARLO - Maribor
30
Minea Mikolič
A3308
DAMARA (A3308)
DAMARA
ŠD Hiša konj
31
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ARANYKAPU LASILIA
ŠD Hiša konj
32
Klara Poljšak
A2665
CAPITANE SPIRIT (A2665)
CAPITANE SPIRIT
KK KRKA - Grm Novo mesto
33
Lucija Stanič
A4003
TITAN (A4003)
TITAN
KK PIP
34
Lucija Sovič
Z3536
ESTER (Z3536)
ESTER
KK VELEBIRO
35
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
36
Petra Plevel
A4193
JOY TOY (A4193)
JOY TOY
ŠD Titani Ljubljana
37
Urh Bauman
A4264
VALENTINO U.B. (A4264)
VALENTINO U.B.
KK VELENJE
38
Jan Špiljak
Z3514
CANDY CRUSH KH (Z3514)
CANDY CRUSH KH
KK VELENJE
39
Mario Tschaitschmann
Z3497
IPANEMO DE JANEIRO (Z3497)
IPANEMO DE JANEIRO
AVSTRIJA
40
Nina Nahtigal
A4358
I AM JAGGY (A4358)
I AM JAGGY
KD CABALLUS
41
Benjamin Bregant
Z3567
NEVITA Z (Z3567)
NEVITA Z
KK HIPODROM KAMNICA
= DNF
Nazaj