ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

3. tekma

90 cm - odprta tekma

Kategorija: A0 Tabela: A Člen: 238.1.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek

Število tekmovalcev: 30

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
-1
Nina Nahtigal
A4358
I AM JAGGY (A4358)
I AM JAGGY
KD CABALLUS
1
Jan Špiljak
A4425
IBESSIN DE MARKIZ (A4425)
IBESSIN DE MARKIZ
KK VELENJE
2
Mario Tschaitschmann
Z3497
IPANEMO DE JANEIRO (Z3497)
IPANEMO DE JANEIRO
AVSTRIJA
3
Klara Poljšak
A2665
CAPITANE SPIRIT (A2665)
CAPITANE SPIRIT
KK KRKA - Grm Novo mesto
4
Sabina Udir
A3466
EMG EPILL BOY (A3466)
EMG EPILL BOY
KK PR` KRAL
5
Lea Anderlič
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
6
Lana Mravljak
A2688
SANDRO STAR (A2688)
SANDRO STAR
KK CELJE
7
Benjamin Bregant
Z3567
NEVITA Z (Z3567)
NEVITA Z
KK HIPODROM KAMNICA
8
Tomaž Tabernik
Z3509
A.M.B. LIBERO (Z3509)
A.M.B. LIBERO
KK VELEBIRO
9
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
10
Lana Špan
A4231
JUST COME ON (A4231)
JUST COME ON
ŠD Titani Ljubljana
11
Petra Plevel
A4193
JOY TOY (A4193)
JOY TOY
ŠD Titani Ljubljana
12
Tija Vašl
A3394
MASTER (A3394)
MASTER
KD CABALLUS
13
Eva Zupančič
A4181
LAMBRUSCO (A4181)
LAMBRUSCO
KK GIBANJE
14
Emma Matjašič Komar
Z3301
CONDY (Z3301)
CONDY
KK KARLO - Maribor
15
Ines Kropič
A3336
LEAVING LAS VEGAS (A3336)
LEAVING LAS VEGAS
KK KARLO - Maribor
16
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
17
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
18
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
19
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA (A3640)
CANNABIS SATIVA
KK PR` KRAL
20
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
21
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD (A4327)
COUNTRY ROUD
KK Brdo pri Ihanu
22
Karin Kranjc
A4275
ARON (A4275)
ARON
KK CELJE
23
Nana Arh
A3393
CARROLL (A3393)
CARROLL
KD CABALLUS
24
Janez Avšič
A4380
AGANICA Z (A4380)
AGANICA Z
KK VELENJE
25
Ema Gorc
A3618
QUINDILLO Z (A3618)
QUINDILLO Z
KK SUPRINN
26
Ana Dermastja
A4181
LAMBRUSCO (A4181)
LAMBRUSCO
KK GIBANJE
27
Jan Špiljak
A4163
A.M.B. PRINCIPE III (A4163)
A.M.B. PRINCIPE III
KK VELENJE
28
Ana Edelbaher
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
GENTLY VD ZWINKHOEVE
ŠD Hiša konj
29
Elisa Stadelmann
Z3553
LAURENTINO-B (Z3553)
LAURENTINO-B
AVSTRIJA
= DNF
Nazaj