ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

30. tekma

POKAL SLOVENIJE OTROCI in odprta tekma

Kategorija: A0 Tabela: A Člen: 238.1.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Nataša Gorišek. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcev: 40

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Ema Gorc
A3618
QUINDILLO Z (A3618)
QUINDILLO Z
KK SUPRINN
2
Lena Škrjanec
A3943
TANGO (A3943)
TANGO
KK Brdo pri Ihanu
3
Pia Rojko
A4076
INFINITY P (A4076)
INFINITY P
ŠD Konjeniški center Celje
4
Gloria Panikvar
Z2660
ENIGMA (Z2660)
ENIGMA
KK HIPODROM KAMNICA
5
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY (A4417)
CANDY
KK HIPODROM KAMNICA
6
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT (A4299)
CHECK ME OUT
KD CABALLUS
8
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
CALTRA CELTIC TWIST
KD CABALLUS
9
Mark Gabrijelčič
A4013
BEAU JM JUNIOR Z (A4013)
BEAU JM JUNIOR Z
ŠD Titani Ljubljana
11
Tija Vašl
A3965
LORD VISERION (A3965)
LORD VISERION
KD CABALLUS
12
Alja Krevs
Z3554
ULTRON (Z3554)
ULTRON
KK SLOVENJ GRADEC
14
Aljaž Drašler
Z3492
S-FALCO (Z3492)
S-FALCO
KK VELEBIRO
15
Ana Czerny
A4331
MIROBANTA (A4331)
MIROBANTA
KK VELEBIRO
16
Nina Zupančič
A4297
MERI (A4297)
MERI
KK Stožice Ljubljana
17
Renato Levanič
Z3573
CORNET VAN SISSI R.T Z (Z3573)
CORNET VAN SISSI R.T Z
HRVAŠKA
18
Nina Pangeršič
Z3564
GIPSY'S HEART (Z3564)
GIPSY'S HEART
KK SUPRINN
19
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
20
Nika Fijavž
A2982
LEXI (A2982)
LEXI
KK CELJE
21
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM (A3763)
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
22
Mišel Turkuš
A4277
MELODY NASH (A4277)
MELODY NASH
KK HIPODROM KAMNICA
23
Kaja Marin
Z3575
SKIPER JUNIOR (Z3575)
SKIPER JUNIOR
HRVAŠKA
24
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA (A3640)
CANNABIS SATIVA
KK PR` KRAL
25
Urška Kadilnik
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
26
Aneli Vodovnik
A4352
CENATO'S SON (A4352)
CENATO'S SON
KK CELJE
27
Zala Božič
A4326
PSH NINTENDO (A4326)
PSH NINTENDO
KK PIP
28
Suzana Gorc
A4400
BLACKY (A4400)
BLACKY
KK SUPRINN
29
Zoja Škoflanc
A2613
ACORDI (A2613)
ACORDI
KK HIPODROM KAMNICA
30
Jan Špiljak
A4425
IBESSIN DE MARKIZ (A4425)
IBESSIN DE MARKIZ
KK VELENJE
31
Benjamin Bregant
Z3567
NEVITA Z (Z3567)
NEVITA Z
KK HIPODROM KAMNICA
32
Karin Kranjc
A4275
ARON (A4275)
ARON
KK CELJE
33
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ARANYKAPU LASILIA
ŠD Hiša konj
34
Minea Mikolič
A3308
DAMARA (A3308)
DAMARA
ŠD Hiša konj
35
Kaya Hojnik
A4351
ARIEL (A4351)
ARIEL
ŠD Hiša konj
37
Matea Kocsis
Z3574
MISS DIAMOND (Z3574)
MISS DIAMOND
HRVAŠKA
38
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
39
Tjaša Kobi
Z3549
ARROW (Z3549)
ARROW
KK VELENJE
40
Eva Gorišek
Z3550
CEVEN WITH ACEE Z (Z3550)
CEVEN WITH ACEE Z
KK VELENJE
41
Sabina Udir
A3466
EMG EPILL BOY (A3466)
EMG EPILL BOY
KK PR` KRAL
44
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
45
Petra Škrtić
Z3558
CONNOR B (Z3558)
CONNOR B
HRVAŠKA
46
Larisa Koštomaj
A2663
VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)
VELEBIRO BERLINS BOY
ŠD Konjeniški center Celje
= DNF
Nazaj