ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

31. tekma

100 cm - odprta tekma

Kategorija: A1 Tabela: A Člen: 238.1.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Nataša Gorišek. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcev: 32

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Matic Rogič
A4350
HARRY POTTER (A4350)
HARRY POTTER
ŠD Hiša konj
2
Jan Špiljak
A4163
A.M.B. PRINCIPE III (A4163)
A.M.B. PRINCIPE III
KK VELENJE
3
Anja Grabar
A4007
CHILLY (A4007)
CHILLY
KK CELJE
4
Urška Kadilnik
A4136
JULY (A4136)
JULY
KK CELJE
5
Kaja Marin
Z3575
SKIPER JUNIOR (Z3575)
SKIPER JUNIOR
HRVAŠKA
6
Renato Levanič
Z3573
CORNET VAN SISSI R.T Z (Z3573)
CORNET VAN SISSI R.T Z
HRVAŠKA
7
Nana Arh
A3393
CARROLL (A3393)
CARROLL
KD CABALLUS
8
Maja Skarlovnik
A3804
PRISCILLA V (A3804)
PRISCILLA V
KD CABALLUS
9
David Juhart
A4089
A.M.B. GENERAL CUSTER (A4089)
A.M.B. GENERAL CUSTER
KK VELEBIRO
11
Tajda Bosio
A4349
USAIN DH Z (A4349)
USAIN DH Z
ŠD Konjeniški center Celje
12
Petra Radišić
Z3509
A.M.B. LIBERO (Z3509)
A.M.B. LIBERO
HRVAŠKA
13
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM (A3763)
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
14
Neža Saksida
A4248
ARIETTA - L'AURORA (A4248)
ARIETTA - L'AURORA
KD CABALLUS
15
Lana Špan
A4231
JUST COME ON (A4231)
JUST COME ON
ŠD Titani Ljubljana
16
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
VICTORIA S NIGHT ''BT''
ŠD Titani Ljubljana
17
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA (A3640)
CANNABIS SATIVA
KK PR` KRAL
18
Patricia Medija
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
ŠD Titani Ljubljana
20
Benjamin Bregant
A4411
PEARL PODKEV (A4411)
PEARL PODKEV
KK HIPODROM KAMNICA
21
Nika Matelič
A3806
IMAR SINO (A3806)
IMAR SINO
KK SUPRINN
22
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD (A4327)
COUNTRY ROUD
KK Brdo pri Ihanu
23
Ana Edelbaher
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
GENTLY VD ZWINKHOEVE
ŠD Hiša konj
25
Kaya Hojnik
Z3544
ZAPPATINA (Z3544)
ZAPPATINA
ŠD Hiša konj
26
Ella Thaler Perovic
A3120
CHARLY (A3120)
CHARLY
ŠD Hiša konj
27
Nina Pangeršič
A4258
HOWLA PAULA TK Z (A4258)
HOWLA PAULA TK Z
KK SUPRINN
28
Manca Horvat
A2872
CARAT II (A2872)
CARAT II
ŠD Titani Ljubljana
29
Ana Opresnik
A3549
CORTEZ (A3549)
CORTEZ
KK Urh Bauman
30
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
DJIBOUTI DE LA POMME
KK SLOVENJ GRADEC
31
Ema Gorc
A3618
QUINDILLO Z (A3618)
QUINDILLO Z
KK SUPRINN
32
Nora Lisica
Z3557
MIRABELL (Z3557)
MIRABELL
HRVAŠKA
33
Petra Škrtić
Z3558
CONNOR B (Z3558)
CONNOR B
HRVAŠKA
34
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME (A4146)
FELL ME
ŠD Titani Ljubljana
35
Jan Špiljak
Z3514
CANDY CRUSH KH (Z3514)
CANDY CRUSH KH
KK VELENJE
= DNF
= DNS
Nazaj