ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

37. tekma

POKAL SLOVENIJE MLADINCI in odprta tekma

Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 238.2.2

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Nataša Gorišek. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcev: 30

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Ajda Golob
A4378
AGATA LABEL (A4378)
AGATA LABEL
KK VELENJE
2
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO (Z2950)
ARESCO
KD CABALLUS
4
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK (A3867)
ARYA STARK
KK VELEBIRO
5
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J (A3871)
CAMPARI-J
KK VELEBIRO
6
Lina Rojko
A4274
ROMANA (A4274)
ROMANA
ŠD Titani Ljubljana
7
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
ŠD Titani Ljubljana
8
Gaia Pihler
A2966
FLO COOPER (A2966)
FLO COOPER
KK PR` KRAL
9
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO (A3395)
CHICAGO
KK VELENJE
10
Ivana Pantar
A4156
QANDOCTRO (A4156)
QANDOCTRO
ŠD Titani Ljubljana
11
Nina Obrovnik
A3667
IN YOUR DREAMS (A3667)
IN YOUR DREAMS
KK KARLO - Maribor
12
Josip Jadrijević
Z3570
CHICAGO (Z3570)
CHICAGO
HRVAŠKA
13
Matic Rogič
A4134
HEARTBEAT (A4134)
HEARTBEAT
ŠD Hiša konj
14
Lucija Arleta Šestan
Z3414
INDY S (Z3414)
INDY S
HRVAŠKA
15
Nika Rogič
A3278
CHICOLINO (A3278)
CHICOLINO
ŠD Hiša konj
16
Urh Bauman
A3509
JAMILA (A3509)
JAMILA
KK VELENJE
17
Aleš Štribl
A3781
CASALI (A3781)
CASALI
KK Brdo pri Ihanu
18
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T (A3941)
ODAMIAAN T
KK HIPODROM KAMNICA
20
Lea Djelmič
Z3561
BISCHERA (Z3561)
BISCHERA
HRVAŠKA
21
Iza Vele
A4033
REVU VAN DE CELIEBRUG (A4033)
REVU VAN DE CELIEBRUG
KK VELEBIRO
22
Andraž Cijan Brkič
A4313
CASSIOPEIA 129 (A4313)
CASSIOPEIA 129
KK VELEBIRO
23
Veronika Kristofić
Z3496
ARANYKAPU ASKABAN (Z3496)
ARANYKAPU ASKABAN
HRVAŠKA
24
Tara Halužan
Z3508
IRKO DU PONT-RIHEN (Z3508)
IRKO DU PONT-RIHEN
HRVAŠKA
25
Indi Šimleša
Z3523
F - CANAVARA (Z3523)
F - CANAVARA
HRVAŠKA
26
Robert Krajnc
A3840
COLA GOLD (A3840)
COLA GOLD
KK VELENJE
27
Nika Picek
Z3562
ROYAL THUNDER D (Z3562)
ROYAL THUNDER D
HRVAŠKA
28
Jan Špiljak
A4067
DEJA VU DE ELIE Z (A4067)
DEJA VU DE ELIE Z
KK VELENJE
29
Andrija Hrgovič
Z3568
VERMONT (Z3568)
VERMONT
HRVAŠKA
30
Robi Skaza
A4056
LINOOR (A4056)
LINOOR
KK VELENJE
31
Josip Jadrijević
Z3571
CLEVER BOY (Z3571)
CLEVER BOY
HRVAŠKA
32
Matic Rogič
A4002
GRINGO Z (A4002)
GRINGO Z
ŠD Hiša konj
= DNF
= DNS
Nazaj