ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

39. tekma

Združena tekma - AMATERSKI POKAL

Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Nataša Gorišek. g. Slavek Vašek

Število tekmovalcev: 39

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Patricija Kardun
Z3484
CHICAGO VS (Z3484)
CHICAGO VS
HRVAŠKA
2
Tija Kocjan
A4135
NUBALOUNO XIII (A4135)
NUBALOUNO XIII
KK KARLO - Maribor
3
Nina Obrovnik
A4107
ESPRIT D' EMERALD (A4107)
ESPRIT D' EMERALD
KK KARLO - Maribor
4
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA (A3260)
KASHIDRA
KK Brdo pri Ihanu
5
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T (A3941)
ODAMIAAN T
KK HIPODROM KAMNICA
6
Jakub Lis
Z2972
NICE MOUSE (Z2972)
NICE MOUSE
POLJSKA
7
Tara Halužan
Z3508
IRKO DU PONT-RIHEN (Z3508)
IRKO DU PONT-RIHEN
HRVAŠKA
8
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO (A3910)
POCO LOCO
ŠD Titani Ljubljana
9
Laura Lopert
Z3154
VANGUARD 1 (Z3154)
VANGUARD 1
KK HIPODROM KAMNICA
10
Veronika Kristofić
Z3547
TOULONIA 3 (Z3547)
TOULONIA 3
HRVAŠKA
11
Vita Sirovina Dvornik
A4057
DEL REY Z (A4057)
DEL REY Z
KK VELENJE
12
Alja Jeraj
Z3390
GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT (Z3390)
GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT
KD CABALLUS
13
Hana Zor
A2897
AGGA (A2897)
AGGA
KK SUPRINN
14
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS (A4036)
HERMES DE PARIS
ŠD Titani Ljubljana
15
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI (A3753)
CACHAREL VI
KK HIPODROM KAMNICA
16
Deja Kučer
A2105
GERSHWIN (A2105)
GERSHWIN
KK CELJE
17
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK (A3634)
CAPTAIN JACK
KK SLOVENJ GRADEC
18
Robert Krajnc
A3330
RIHANNA (A3330)
RIHANNA
KK VELENJE
19
Zoja Vogelnik
A4263
VENEZIA (A4263)
VENEZIA
KK HIPODROM KAMNICA
20
Gea Jakelj
A3320
ABRAMOWICZ (A3320)
ABRAMOWICZ
KK PR` KRAL
21
Nika Turk
A3957
CICERON B (A3957)
CICERON B
KK HIPODROM KAMNICA
22
Dora Stvarnik
A4095
FLOWIT ISRIWICA (A4095)
FLOWIT ISRIWICA
KK CELJE
23
Brina Sanda
A3847
DAVIDA (A3847)
DAVIDA
KK VELENJE
24
Tinkara Škrinjar
A4187
CHIN TIN TIN (A4187)
CHIN TIN TIN
KK HIPODROM KAMNICA
25
Tija Vašl
A3394
MASTER (A3394)
MASTER
KD CABALLUS
26
Josip Jadrijević
Z3572
BANDITO FJ (Z3572)
BANDITO FJ
HRVAŠKA
27
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE (A4183)
SPECIAL ONE
KK GIBANJE
28
Lana Vališer
A3079
CALCAR (A3079)
CALCAR
KK KARLO - Maribor
29
Patricija Povše
A3125
CAMBO (A3125)
CAMBO
KD CABALLUS
30
Tanit Baukman
Z3542
Q-SIEBEN (Z3542)
Q-SIEBEN
KK HIPODROM KAMNICA
31
Aljaž Drašler
A4196
KIF SD (A4196)
KIF SD
KK VELEBIRO
32
Vitan Orr Lesar
A3912
ARONA (A3912)
ARONA
KK VELEBIRO
33
Ana Pungeršek
A4216
SPIELZEUG (A4216)
SPIELZEUG
KK KARLO - Maribor
34
Lota Babić
Z3524
VEDETTE VON PFERDHEIM Z (Z3524)
VEDETTE VON PFERDHEIM Z
HRVAŠKA
35
Nora Lisica
Z3559
KARAKTER H.B.Z. (Z3559)
KARAKTER H.B.Z.
HRVAŠKA
36
Petra Bujan
Z3510
STELLA (Z3510)
STELLA
HRVAŠKA
37
Tara Častek
Z3507
LOTA Z RUSINA (Z3507)
LOTA Z RUSINA
HRVAŠKA
38
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
ŠD Titani Ljubljana
39
Patricija Kardun
Z3522
CONAL Z (Z3522)
CONAL Z
HRVAŠKA
= DNF
= DNS
Nazaj