ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

6. tekma

združena tekma

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek

Število tekmovalcev: 32

ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
DJIBOUTI DE LA POMME
KK SLOVENJ GRADEC
2
Martin Glavič
A4001
COCO DE MER II 'BT' (A4001)
COCO DE MER II 'BT'
ŠD Konjeniški center Celje
3
Nina Obrovnik
A4107
ESPRIT D' EMERALD (A4107)
ESPRIT D' EMERALD
KK KARLO - Maribor
4
Aleš Kučer
A4139
THOR (A4139)
THOR
KK CELJE
5
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC (A4210)
Q-OLYMPIC
KK VELEBIRO
6
Ema Jašić
A4408
CAPRISTO 3 (A4408)
CAPRISTO 3
KK SUPRINN
7
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22 (A4385)
DJANGO 22
KK CELJE
8
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA (A4069)
K-GENOVA
ŠD Titani Ljubljana
9
Veronika Osvald
A3974
CENTURION D (A3974)
CENTURION D
KK PR` KRAL
10
Jan Špiljak
Z3515
CINNAMON KH (Z3515)
CINNAMON KH
KK VELENJE
11
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA (A4176)
PM AROSA
KK Stožice Ljubljana
12
Tinkara Škrinjar
A4187
CHIN TIN TIN (A4187)
CHIN TIN TIN
KK HIPODROM KAMNICA
13
Zala Štebljaj
A4328
DORNELLAIA DU PSH (A4328)
DORNELLAIA DU PSH
KK Brdo pri Ihanu
14
Dora Lesar
A3627
MELLION (A3627)
MELLION
KK KAS
15
Iza Vele
A4304
ULAGA (A4304)
ULAGA
KK VELEBIRO
16
Karmen Osvald
A3305
KAPSZTAD (A3305)
KAPSZTAD
KK PR` KRAL
17
Daša Petrovčič
A2987
UNBEATABLE PRINCESS (A2987)
UNBEATABLE PRINCESS
KK GIBANJE
18
Rok Peček
Z3475
CRISTO DE GAIA Z (Z3475)
CRISTO DE GAIA Z
ŠD Titani Ljubljana
19
Saša Nedog
A3525
CINTIA (A3525)
CINTIA
KK VELEBIRO
20
Robi Skaza
A4312
UPTEMPO (A4312)
UPTEMPO
KK VELENJE
21
Ema Prinčič
A3777
OXANA (A3777)
OXANA
ŠD Titani Ljubljana
22
Vita Žerak Novak
Z3535
PACIFIC (Z3535)
PACIFIC
KK GIBANJE
23
Juna Kešelj Djokovič
A4165
CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)
CARTHAGO'S LUCKY MIRA
KK Stožice Ljubljana
24
Taja Turel
Z3479
A.M.B. ZORRO (Z3479)
A.M.B. ZORRO
KK PR` KRAL
25
Emilia Džambo
Z3538
LIPTON D (Z3538)
LIPTON D
HRVAŠKA
26
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU (A3626)
LAZYBATUSU
KK HIPODROM KAMNICA
27
Dora Stvarnik
A4095
FLOWIT ISRIWICA (A4095)
FLOWIT ISRIWICA
KK CELJE
28
Katarina Fišer
A3307
CAMARO (A3307)
CAMARO
ŠD Hiša konj
29
Tomaž Tabernik
A4335
ODISSE DD (A4335)
ODISSE DD
KK VELEBIRO
30
Amelija Sodja
A3300
HILFIGER VAN STRYTEM (A3300)
HILFIGER VAN STRYTEM
ŠD Konjeniški center Celje
31
Sara Hren
A4061
LORD ADMIRAL (A4061)
LORD ADMIRAL
ŠD Titani Ljubljana
32
Neli Slapar
A2750
BALLERINA S BOY (A2750)
BALLERINA S BOY
KK SLOVENJ GRADEC
= DNF
Nazaj