DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
2.10.2021 - 2.10.2021 1421 CDNC Depala vas KK Gibanje KK Gibanje - Depala vas
18.9.2021 - 19.9.2021 1321 CDNA Hipodrom Kamnica JK Maribor Finale pokala Slovenije
27.8.2021 - 29.8.2021 1221 CDNA Hipodrom Stožice. Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Državno prvenstvo v dresurnem jahanju in Državno prvenstvo za mlade konje
14.8.2021 - 14.8.2021 1121 CDNA Stožice. Ljubljana ŠD Titani Ljubljana CDNA ŠD Titani Ljubljana
13.8.2021 - 13.8.2021 1021 CDNC Stožice. Ljubljana ŠD Titani Ljubljana CDNC ŠD Titani Ljubljana
31.7.2021 - 31.7.2021 0921 CDNA Radomlje KK Ježa pri Ježu CDNA KK Ježa pri Ježu
27.6.2021 - 27.6.2021 0421 CDN Kamnica. Maribor KD Piramida CDN KD PIRAMIDA - Pokal Slovenije
20.6.2021 - 20.6.2021 0621 CDN-A Žirovnica 59. 4274 Žirovnica KK Stol Žirovnica Tekmovanje v dresurnem jahanju - KK Stol
12.6.2021 - 12.6.2021 0521 CDNA Sevno 13. Novo mesto KK Krka - Grm Novo mesto KK Krka - Grm Novo mesto
30.5.2021 - 30.5.2021 0221 CDN Dornava KD Marsilea CDN KD Marsilea
8.5.2021 - 8.5.2021 0321 CDNC Pesnica pri Mariboru 8 KD Pesnica CDNC KD Pesnica
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
9.10.2021 - 10.10.2021 T0921 CDN Zagreb - Čehi KK Evago CDN KK Evago
1.10.2021 - 3.10.2021 T0821 CDI Budapest-Fót NF HUN CDIJ Budapest-Fót
11.9.2021 - 11.9.2021 T1021 CDN Varaždin HKS in KK Garestin PH za mlade konje i Finale CC
21.8.2021 - 22.8.2021 T0521 CDN Zagreb KK Batida Finale Batida Dressage Cup
6.8.2021 - 8.8.2021 T0721 CDIJ Samorin NF SVK CDIJ Samorin
3.7.2021 - 4.7.2021 T0621 CDN Zagreb - Čehi KK Evago Evago Summer Dressage Show
5.6.2021 - 6.6.2021 T0321 CDN Zagreb KK Batida 65. Lipanjski turnir - Natjecanje u dresurnom jahanju
29.5.2021 - 30.5.2021 T0421 CDN Zagreb KK Batida 4. kolo Batida Dressage Cup
15.5.2021 - 15.5.2021 T0221 CDN Zagreb KK KDZ Memorijal Žarko Peša Leopard - 4. kolo Croatia Cup-a
24.4.2021 - 25.4.2021 T0121 CDN Zagreb KK Batida 3. kolo Batida Dressage Cup i 3. kolo Croatia Cup
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
10.10.2020 - 11.10.2020 1420 CDNA Ljubljana ŠD Titani Pokal Slovenije-finale
19.9.2020 - 19.9.2020 1120 CDNB Žirovnica KK Stol tekmovanje v dresurnem jahanju
12.9.2020 - 13.9.2020 1020 CDNA posestvo Marsilea KD Piramida in KD Marsirea Pokal Slovenije-CDNA KD Piramida. KD Marsirea
4.9.2020 - 6.9.2020 0920 CDN Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Odprto državno prvenstvo
23.8.2020 - 23.8.2020 0720 CDNA Radomlje KK Ježa pri Ježu Pokal Slovenije-CDNA KK Ježa pri Ježu
22.8.2020 - 22.8.2020 0620 CDNC Rogatec KK Strmol CDNC Strmol
8.8.2020 - 8.8.2020 0520 CDNB Zgornja Kungota JK Kasco Svecina CDNB - JK Kasco Svecina
5.7.2020 - 5.7.2020 0420 CDNA Meljski hrib KK KARLO - Maribor Pokal Slovenije - CDNA KK KARLO - Maribor
20.6.2020 - 20.6.2020 0320 CDNA Ljubljana KK Stožice Ljubljana Pokal Slovenije - CDNA KK Stožice Ljubljana
6.6.2020 - 6.6.2020 0220 CDNA Novo mesto KK KRKA GRM Novo mesto Pokal Slovenije - CDNA KK KRKA GRM Novo mesto
30.5.2020 - 31.5.2020 0120 CDNA Radomlje KK Ježa pri Ježu Pokal Slovenije - CDNA KK Ježa pri Ježu
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
3.12.2020 - 6.12.2020 T0820 CSN Keysoe NF GBR Keysoe High Profile Show
11.10.2020 - 11.10.2020 TPOK20 Pokal KZS KZS Točkovanje za Pokal Slovenije
4.9.2020 - 6.9.2020 TDP20 CDN Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Točkovanje za DP
9.8.2020 - 12.8.2020 T0620 CDI Budapest region - Pilisjászfalu NF HUN Evropsko prvenstvo v dresurnem jahanju za mlajše mladince in mladince
9.8.2020 - 12.8.2020 TEP20 EP KZS KZS Točkovanje za EP
19.7.2020 - 19.7.2020 T0420 CDN Pagnacco NF ITA CDNC Pagnacco
17.7.2020 - 19.7.2020 T0520 CDN St. Margarethen-Stückler NF AUT CDN-A* CDN-B St. Margarethen-Stückler
25.6.2020 - 28.6.2020 T0320 CDI Mariakalnok NF HUN25-6 CDICh/CDIJ Mariakalnok
13.3.2020 - 15.3.2020 T0220 CDI Keysoe NF GBR CDI3* - Keysoe
6.3.2020 - 8.3.2020 T0120 CDI Motesice NF SVK CDICh-A Motesice
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
13.10.2019 - 13.10.2019 1719 CDNB Depala vas KK Gibanje Tekmovanje v dresurnem jahanju
5.10.2019 - 6.10.2019 1619 CDNA Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Finale Pokala v dresurnem jahanju 2019
20.9.2019 - 22.9.2019 1419 CDNA Lipica Kobilarna Lipica Državno prvenstvo v dresurnem jahanju
14.9.2019 - 14.9.2019 1519 CDNA Pacinje KD Marsilea Tekmovanje za Pokal Slovenije 2019
25.8.2019 - 25.8.2019 1119 CDNA Brdo pri Ihanu KK Brdo pri Ihanu Tekmovanje v dresurnem jahanju
24.8.2019 - 24.8.2019 1219 CDNB Rogatec KK Strmol Rogatec Tekmovanje v dresurnem jahanju
5.7.2019 - 7.7.2019 1019 CH-Balk Lipica NF SLO Balkan Dressage Championships 2019
29.6.2019 - 29.6.2019 0619 CDNB Žirovnica KK Stol Tekmovanje v dresurnem jahanju
22.6.2019 - 23.6.2019 0719 CDNA Ribnica KK Posestvo Ugar Tekmovanje v dresurnem jahanju
8.6.2019 - 9.6.2019 0919 CDNA KD Marsilea. Pacinje KD Piramida in KD Pesnica Tekmovanje za Pokal Slovenije 2019
1.6.2019 - 1.6.2019 0819 CDNA Radomlje KK Ježa pri Ježu Tekmovanje za Pokal Slovenije 2019
11.5.2019 - 11.5.2019 0419 CDNC Lipe Posestvo Jurecic Tekmovanje v dresurnem jahanju
4.5.2019 - 5.5.2019 0519 CDNA Lipica Kobilarna Lipica Tekmovanje za Pokal Slo in Masters 2019
27.4.2019 - 27.4.2019 0319 CDNA RIC Sava KK Gibanje in KK PIP Ljubljana Tekmovanje za Pokal Slovenije 2019
20.4.2019 - 20.4.2019 0219 CDNA Ptuj KD Marsilea Tekmovanje za Pokal Slovenije 2019
6.4.2019 - 6.4.2019 0119 CDNB Izola KK Medljan Tekmovanje v dresurnem jahanju
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
16.12.2019 - 22.12.2019 T1819 CDI London NF GBR CDI-W - London Olympia
7.10.2019 - 7.10.2019 TPOK19 Pokal KZS KZS Tockovanje za Pokal Slovenije
4.10.2019 - 6.10.2019 T1519 CDN St. Margarethen-Stückler NF AUT CDN St. Margarethen-Stückler
4.10.2019 - 5.10.2019 T1719 CDI Keysoe NF GBR CDI3* Keysoe
20.9.2019 - 22.9.2019 TDP19 CDNA Lipica KZS DP v dresuri 2019
14.9.2019 - 14.9.2019 T1419 CDN Varaždin KK Garestin CDN Varaždin
12.9.2019 - 15.9.2019 T1619 CDI Waregem NF BEL CDI3* Waregem
26.7.2019 - 28.7.2019 T1219 CDI Hickstead NF GBR CDI Hickstead
24.7.2019 - 26.7.2019 T1319 EU-Ch San Giovanni in Marignano NF ITA Evropsko prvenstvo v dresurnem jahanju - mlajši mladinci
13.7.2019 - 14.7.2019 T1019 CDN Zagreb KK Karoca 3. kolo Karoca Dressage Cup-a
12.7.2019 - 12.7.2019 T0919 CDI Fritzens NF AUT CDI Fritzens
5.7.2019 - 7.7.2019 T1119 CH-Balk Lipica NF SLO Balkan Dressage Championships 2019
21.6.2019 - 23.6.2019 T0819 CDI-W Brno NF CZE CDI-W Brno
24.5.2019 - 26.5.2019 T0719 CDI Lipica NF SLO CDICh/J/3* Lipica
18.5.2019 - 19.5.2019 T0519 CDN Zagreb KK Karoca 2.kolo Karoca Dressage Cup i 2. kolo CC
17.5.2019 - 19.5.2019 T0419 CDNA St. Margarethen NF AUT CDNA St. Margarethen
9.5.2019 - 12.5.2019 T0619 CDI Máriakálnok NF HUN CDICH Máriakálnok
3.5.2019 - 5.5.2019 T0319 CDN Mellach NF AUT CDN Mellach
20.4.2019 - 22.4.2019 T0219 CDI Wiener Neustadt NF AUT CDI4* Wiener Neustadt - Lake Arena
6.4.2019 - 7.4.2019 T0119 CDN Zagreb KK Karoca 1. kolo Karoca Dressage Cup i 1. kolo CC